POZOSTAŁE

Dance Dance Dance. Anna Mucha zalana łzami: Jestem kompletnie rozwalona [WIDEO]

2. edycja Dance Dance Dance

– Jestem kompletnie rozwalona. Miałam dreszcze i cała się trzęsę – mówiła zapłakana jurorka tanecznego show po występie jednego z duetów.

Mimo wstrzymania nagrań programu, widzowie cały czas mogą oglądać zrealizowane kilka tygodni temu taneczne poczynania gwiazd drugiej edycji „Dance Dance Dance”. W najbliższą sobotę Anna Karczmarczyk i Mateusza Łapka, Rafał i Krzysztof Jonkisz, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański zaprezentują wspólne choreografie. Występ jednego z duetów doprowadzi Annę Muchę do łez. Niezwykle emocjonalną reakcję jurorki możecie zobaczyć w wideo już teraz.


– Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję – mówiła ze łzami w oczach jurorka „Dance Dance Dance”.

Który duet doprowadził do łez Annę Muchę? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:35 w TVP2. Przypomnijmy, że o godzinie 20:00 widzowie będą mogli zobaczyć specjalny odcinek „Dance Dance Dance The Best Of” będący przypomnieniem najważniejszych fragmentów z poprzedniego odcinka.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button