FESTIWALEKONCERTY

Coma, legenda polskiego rocka, powraca na Pol’and’Rock Festival 2024

30. Pol'and'Rock Festival

Nadeszła długo wyczekiwana chwila!

Po dziewięciu latach Coma z Piotrem Roguckim, legenda polskiego rocka, powraca na Dużą Scenę Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Pora przygotować się niezapomniane doznania muzyczne.

Od momentu założenia zespołu w 1998 roku, łódzki skład przeszedł niezwykłą drogę na polskiej scenie muzycznej. Inspirując się dokonaniami takich gigantów jak Pearl Jam czy Led Zeppelin, Coma szybko zyskała rozpoznawalność swoim niepowtarzalnym brzmieniem i energetycznymi koncertami. Zespół na początku swojej kariery koncertował u boku takich gwiazd jak Kazik, Sweet Noise czy T.Love, zyskując uznanie zarówno krytyków, jak i fanów. Dowodami miłości Najpiękniejszej Publiczności Świata do Comy są dwie zdobyte przez kapele statuetki Złotego Bączka (2007 i 2014 rok).

Coma ma na swoim koncie imponującą listę osiągnięć i przełomowych momentów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki rockowej. Dzieląc scenę ze światowymi gigantami jak Linkin Park, Pearl Jam czy Tool, potwierdzili jak wyjątkowe miejsce zajmują w krajobrazie muzycznym nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Zespół zdobył wiele cenionych nagród. Siedem albumów studyjnych wydanych w trakcie niespełna 15 lat świadczy o nieustannej kreatywności i zaangażowaniu w tworzenie wyjątkowej muzyki, która porusza i inspiruje kolejne pokolenia.

Po pożegnalnej trasie „Game Over” z 2019 roku i kilkuletniej przerwie od koncertowania, Coma powraca z nową energią! Choć muzycy podkreślają, że zaplanowane na najbliższy czas koncerty nie są reaktywacją zespołu, tylko okazją do przywołania miłych wspomnień i rockowych emocji, ich obecność na Najpiękniejszym Festiwalu Świata to wyjątkowa okazja dla fanów, by ponownie doświadczyć magii Comy na żywo!

Coma po raz piąty wystąpi na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Zespół zagrał podczas 12. Przystanku Woodstock (2006 rok), 13. Przystanku Woodstock (2007 rok), 20. Przystanku Woodstock (2014 rok) oraz 21. Przystanku Woodstock (2015 rok).

30. Pol’and’Rock Festival

W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock’n’rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival. Ogłoszonymi do tej pory zespołami są: Flogging Molly, T.Love, Guano Apes, Flapjack, Clawfinger, Sick Of It All, CelKilt, Motionless in White, Electric Callboy, Myrath, Kasia Kowalska, The Warning, Less Than Jake, MEUTE, Modestep, Enej, Orkiestra Dorosłych Dzieci, Paktofonika Live Band, Mery Spolsky oraz Zenek Kupatasa.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button