REPREZENTACJASIATKÓWKA

CEV Mistrzostwa Europy 2019. Polki pokonały Słowenię

CEV Mistrzostwa Europy 2019

W meczu grupy B CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet 2019 Polska pokonała w Łodzi Słowenię 3:0 .

Polska – Słowenia 3:0 (25:12, 25:22, 25:23)

Polska: Joanna Wołosz, Malwina Smarzek-Godek, Agnieszka Kąkolewska, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Katarzyna zaroślińska-Król, Martyna Grajber, Maria Stenzel (L) – Paulina Maj-Erwardt (L), Klaudia Alagierska, Marlena Pleśnierowicz, Magdalena Stysiak, Aleksandra Wójcik

Słowenia: Eva Mori, Tina Grudina, Ana Marija Vovk, Iza Mlakar, Lana Scuka, Sasa, Planinsec, Leja Janezić (L) – Veronika Mikl (L), Sara Najdic, Daria Erżen, Monika Potokar, Zana Sporer Zdovc

W Ankarze, Budapeszcie, Bratysławie i Łodzi rozpoczęły się CEV Mistrzostwa Europy 2019 kobiet w piłce siatkowej.

Wyniki w poszczególnych grupach:

Grupa A (Ankara, Turcja):

23 sierpnia (piątek):

Francja – Bułgaria 3:2 (25:20, 13:25, 25:15, 19:25, 15:13)

Serbia – Finlandia 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)

Turcja – Grecja 3:0 (25:21, 25:18, 25:8)

24 sierpnia (sobota):

Francja – Grecja

Finlandia – Turcja

25 sierpnia (niedziela):

Bułgaria – Serbia

Grecja – Finlandia

26 sierpnia (poniedziałek):

Francja – Serbia

Turcja – Bułgaria

27 sierpnia (wtorek):

Finlandia – Francja

Grecja – Bułgaria

28 sierpnia (środa):

Serbia – Grecja 

Francja – Turcja

29 sierpnia (czwartek)

Bułgaria – Finlandia

Turcja – Serbia

Grupa B (Łódź, Polska):

23 sierpnia (piątek):

Belgia – Ukraina 3:0 (25:10, 25:19, 25:22)

Włochy – Portugalia 3:0 (25:15, 25:14, 25:13)

Polska – Słowenia 3:0 (25:12, 25:22, 25:23)

24 sierpnia (sobota):

Belgia – Słowenia

Portugalia – Polska

25 sierpnia (niedziela):

Słowenia – Portugalia

Ukraina – Włochy

26 sierpnia (poniedziałek)

Włochy – Belgia

Polska – Ukraina

27 sierpnia (wtorek)

Portugalia – Belgia

Włochy – Słowenia

28 sierpnia (środa)

Belgia – Polska

Ukraina – Słowenia

29 sierpnia (czwartek)

Portugalia – Ukraina

Polska – Włochy

Grupa C (Budapeszt, Węgry):

23 sierpnia (piątek)

Chorwacja – Azerbejdżan 2:3 (13:25, 25:20, 25:22, 24:26, 15:17)

Holandia – Rumunia 3:0 (25:21, 25:18, 25:9)

Węgry – Estonia 3:0 (25:15, 25:17, 25:15)

24 sierpnia (sobota)

Estonia – Chorwacja 

Rumunia – Węgry

25 sierpnia (niedziela)

Azerbejdżan – Holandia

Estonia – Rumunia

26 sierpnia (poniedziałek)

Holandia – Chorwacja

Węgry – Azerbejdżan

27 sierpnia (wtorek)

Holandia – Estonia

Rumunia – Chorwacja

28 sierpnia (środa)

Azerbejdżan – Estonia

Chorwacja – Węgry

29 sierpnia (czwartek)

Rumunia – Azerbejdżan

Węgry – Holandia

Grupa D (Bratysława, Słowacja):

23 sierpnia (piątek):

Szwajcaria – Niemcy 0:3 (16:25, 19:25, 21:25)

Białoruś – Rosja 0:3 (24:26, 16:25, 22:25)

Słowacja – Hiszpania 3:0 (26:24, 29:27, 25:18)

24 sierpnia (sobota)

Niemcy – Hiszpania

Szwajcaria – Słowacja

25 sierpnia (niedziela)

Hiszpania – Białoruś

Rosja – Szwajcaria

26 sierpnia (poniedziałek)

Niemcy – Rosja

Słowacja – Białoruś

27 sierpnia (wtorek)

Hiszpania – Szwajcaria

Niemcy – Słowacja

28 sierpnia (środa)

Rosja – Hiszpania

Niemcy – Białoruś

29 sierpnia (czwartek)

Słowacja – Rosja

Szwajcaria – Białoruś

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button