FESTIWALEKONCERTY

Brodka zasili line-up Pol’and’Rock Festival 2023

29. Pol'and'Rock Festival

Ogromna różnorodność artystyczna, niepowtarzalny i bezkompromisowy styl – Brodka zasila skład Dużej Sceny na 29. Pol’and’Rock Festival.

Brodka to jedna z najbardziej wszechstronnych artystek w Polsce. Jako wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, reżyserka klipów, producentka i artystka konceptualna poświęca tyle samo uwagi wszystkim warstwom sztuki, którą tworzy. Zabawa gatunkami i zróżnicowany styl Brodki zyskał uznanie zarówno wśród szerokiej publiczności, jak i krytyków oraz dziennikarzy muzycznych. Artystka jest sześciokrotną laureatką Fryderyków – najważniejszej nagrody muzycznej w Polsce.

Artystka znana ze swoich niepowtarzalnych i pełnych energii koncertów wystąpi na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival, dostarczając Najpiękniejszej Publiczności Świata niezapomnianych wrażeń!

Brodka rozpoczynała od muzyki pop, a później stopniowo rozszerzała repertuar, jednocześnie wzmacniając swoją pozycję na polskiej scenie. Jej utwory są kolażem wielu stylów muzycznych, przez to znana jest jako eksperymentatorka. Materiał piosenkarki składa się z art popu, electropopu, folktroniki, dance-popu, dance-punku, indie popu, popu psychodelicznego, indie rocka, rocka alternatywnego, a dodatkowo inspirowany jest wieloma innymi nurtami. Artystyczny eklektyzm Brodki widać także w jej teledyskach i elementach scenografii.

W 2022 roku ukazał się najnowszy, polskojęzyczny minialbum „Sadza”, ukazując niezwykle liryczną i intymną stronę Brodki.

29. Pol’and’Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Poza Brodką na festiwalu zagrają też Apollo 440, Spin Doctors, Biohazard, Carpenter Brut i Napalm Death.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button