KATOWICE

Bestialski atak na 6-latkę. Kobieta poszukiwana za usiłowanie zabójstwa dziecka

Poszukiwana na Śląsku

Jaworzniccy policjanci poszukują 46-letniej Klaudii Szuper-Sielskiej.

Kobieta jest podejrzewana o usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka. Do zdarzenia doszło wczoraj ok. 21.00 na ul.Matejki w Jaworznie. Osoby, które w ostatnim czasie widziały kobietę, lub mają jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu, proszone są o pilny kontakt z Policją.

AKTUALIZACJA – 14 lipca, godz. 16:00.

W Chrzanowie zatrzymano poszukiwaną kobietę.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie poszukują 46-letniej Klaudii Szuper-Sielskiej. Kobieta bez stałego miejsca pobytu jest poszukiwana za usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka. Wczoraj około godziny 21.00 na ul. Matejki kobieta podeszła do bawiących się dzieci i bez wyraźnego powodu rzuciła w jedno z nich kamieniem. Poszkodowaną okazała się 6-letnia dziewczynka, która z poważnymi obrażeniami głowy zagrażającymi życiu i zdrowiu została przetransportowana do szpitala w Ligocie. Poszukiwana kobieta jest osobą bezdomną, bardzo często podróżuje po terenie całego kraju. Wczoraj według zeznań świadków zdarzenia ubrana była w niebieską kurtkę. Policjanci prowadzący śledztwo proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu kobiety. Funkcjonariusze czekają na każdą wiadomość pod całodobowymi numerami telefonu: 47 618 33 84 bądź pod numerem alarmowym 112.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie poszukują 46-letniej Klaudii Szuper-Sielskiej (fot. policja)
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie poszukują 46-letniej Klaudii Szuper-Sielskiej (fot. policja)

Na chwilę obecną trwają poszukiwania kobiety, w które jest zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów z Jaworzna i Katowic.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button