MUZYKA

bango balenci – najgłośniejsza ksywka w podziemiu z “S11 Freestyle”

Rap

“Czuje się jak Erling Haaland” nawija w nowym singlu bango balenci.

“S11 Freestyle” to kolejny singiel 18-latka, który przebojem wdarł się na scenę rapową w ubiegłym roku. Utwór wraz z klipem premierę miał w ubiegły piątek i dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. bango jest aktualnie jedną z najgłośniejszych ksywek w podziemiu, a jego tempo wydawnicze ani trochę nie zwalnia. To jego drugi singiel w tym roku, a kolejne są w drodze.

“S11 Freestyle” to bango balenci w delikatnie innej odsłonie niż dotychczas. Raper kładzie nacisk w nowym singlu na zręczny rap w braggowym stylu, co nie oznacza, że brakuje tam bardziej osobistych linijek. Uczestnik zeszłorocznej akcji 2115 RIST TAKERS kolejny raz udowadnia, że jego muzyka idzie w parze z eklektyzmem. Dopiero co poznaliśmy go w bardziej osobistej, romantycznej odsłonie, żeby teraz bratać się z jego odsłoną w “ciętym” stylu.

bango balenci mimo stosunkowo krótkiego stażu na scenie, zdążył zaznaczyć wyraźnie swoje miejsce na scenie i rozsiąść się wygodnie w jej progach. Raper skutecznie buduje wokół siebie oddaną fanbazę, co podkreśla jego naturalną charyzmę i zdolność do budowania więzi z fanami. Obserwujcie bacznie jego poczynania, bo z pewnością w tym roku będzie jeszcze o nim głośno.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button