MUZYKAPOZOSTAŁE

Arogancja władzy! Sylwester TVP jednak z… publicznością. Ostre komentarze

Miało być inaczej, a wyszło jak zwykle

Jak zwykle PiS pokazał swoją arogancję wobec Polaków.

Fakt, że sylwester w Ostródzie miał odbyć się to już każdy wiedział. Telewizja Kurskiego miała zorganizować go bez publiczności i zonk… Kilkadziesiąt osób bawiło się na nim (ponoć 300). Jakoś to nikogo nie dziwi, bo od początku rządów obecna władza ciągle kłamie. Pewnie będą tłumaczyć się, że to byli wynajęci statyści, tancerze, itp. Na „tancerzy” te osoby nie wyglądały…

Statysta to człowiek. Osoby tam znajdujące się nie zachowywały żadnych odległości. Zaś samo zakrywanie nosa i usta zostawia wiele do życzenia (kilka z nich nie miało żadnej ochrony).

O północy wszyscy prowadzący i artyści zaczęli obejmować się i całować! Czy wcześniej mieli przeprowadzone testy na covid-19?

Obecnie w zgromadzeniach i imprezach może uczestniczyć maksymalnie 5 osób.

Polacy nie mogli „oficjalnie” wychodzić w noc sylwestrową, a PiS urządził sobie imprezę na koszt podatników w czasie pandemii. Dla jasności. TVP jest telewizją publiczną i tak samo sponsorzy tego wydarzenia są spółkami państwa.

„W całej Polsce ogłosili godzinę policyjną, ludzie mają zakaz spotykać się w grupach większych niż pięć osób ale na sylwestrze organizowanym przez TVP publiczność bawi się w najlepsze!
Tak właśnie władza PiS dzieli ludzi na lepszy i gorszy sport!” – czytamy wpis Krzysztofa Gawkowskiego z Lewicy.

„Kiedy jeden kacyk polityczny, premier, doprowadza do bankructw branży restauracyjnej i hotelarskiej, kulturalnej, drugi tzw. prezes TVP organizuje sylwestra z publicznością. Czego nie rozumiesz?” – dodał poseł Lewicy Robert Obaz.

„TVP informuje, że tegoroczny 'Sylwester Marzeń z Dwójką’ zostanie zorganizowany całkowicie legalnie z zastosowaniem się do wszelkich obostrzeń wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. Realizacja i transmisja koncertu bez udziału publiczności jest dozwolona. Większość artystów bezpośrednio po występie wróci do domów, natomiast obsługa produkcji skorzysta z noclegów w obiektach, które spełniają wymogi określone w rozporządzeniu. Telewizja Polska apeluje o nierozpowszechnianie licznych nieprawdziwych i sprzecznych z oficjalnym stanowiskiem Spółki informacji w sprawie Sylwestra. W każdym takim przypadku zostaną przez TVP podjęte zdecydowane kroki prawne” – czytamy w oficjalnym komunikacie Telewizji Polskiej przed imprezą.

W komunikacie wyraźnie zaznaczono, że „realizacja i transmisja koncertu odbędzie się bez udziału publiczności”.

Zaś w polsatowskim studio tancerze, którzy przed sceną „robili wygibasy” przez wiele godzin nie zachowywali dystansu i nie nosili maseczek. Ciekawe co na to sanepid?!

Komentarze internautów na Twitterze:

– Dlaczego ja mam zakaz wychodzenia z domu, a pisowcy z Kurskim na czele, balują w Ostródzie … bez żadnych rygorów?!?

– W Ostródzie obostrzenia nie obowiązują. Albo mają tam inne prawo, albo to tak zwane święte krowy od Kurskiego? Panie Mariusz Ciarka jakieś pałowanko, gazowanko, tudzież rączek łamanko?

– Panie Ciarka i Niedzielski rozumiem, że w Ostródzie policja i służby sanitarne już wystawiają mandaty oraz kary po 30 tys.

– Na chwilę przełączyłem na TVP, jakaś impreza na żywo w Ostródzie czy coś. Rozumiem, że oni tam na widowni mogą przebywać, a reszta kraju ma siedzieć w domu?

– Sylwester w TVP bez godziny policyjnej i aresztowań i dystansu społecznego i bez zakazu zgromadzeń. Gdzie policja??? PIS to najwyższa Kasta panów w historii.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button