KONCERTYMUZYKAPOZOSTAŁE

Akcja #zostajewdomu przedłużona. Koncerty Roxi Węgiel, 4Dreamers, AniKi Dąbrowskiej i… konkurs

Akcja #zostajewdomu

Akcja Rzecznika Praw Dziecka i młodych artystów #zostajewdomu podbiła internet, dlatego została przedłużona do 8 kwietnia.

Będą kolejne spotkania live – z AniKą Dąbrowską czy Martą Gałuszewską, treningi sportowe i taneczne z Alicją Szemplińską i Idą Nowakowską, koncerty 4Dreamers i Roxi Węgiel, a na koniec wielki finał! Z konkursem Rzecznika Praw Dziecka.

Akcja #zostajewdomu od tygodnia codziennie o godz. 15 przyciąga mnóstwo fanów na profil PopSztos na Instagramie. Dodatkowo na kanalePopSztos na Youtubeniemal codziennie pojawiają się specjalne koncerty, nagrywane w domach przez młode gwiazdy.

Viki Gabor, Roksana Węgiel, 4Dreamers, AniKa Dąbrowska, Alicja Szemplińska, Adam Kubera, Carla Fernandes, Marcelina Szlachic, Zuza Jabłońska, Marta Gałuszewska – wszyscy oni śpiewają i tańczą dla swoich fanów. A słynna tancerka i prezenterka Ida Nowakowska pomaga młodym internautom i… Rzecznikowi Praw Dziecka nauczyć się kroków tanecznych, by wspólnie z gwiazdami mogli tańczyć ich największe hity.

Niezwykła formuła akcji sprawiła, że jest bardzo popularna: są tysiące młodych fanów podczas spotkań na żywo z gwiazdami, nawet kilkanaście tysięcy odtworzeń koncertów domowych w kilka dni od ich zamieszczenia, dziesiątki tysięcy wyświetleń relacji z rozmów. Podczas spotkania live z Roksaną Węgiel 5000 wielbicieli jednocześnie chciało pytać gwiazdę o jej pasje i usłyszeć, jak śpiewa. Nie zawiedli się. Roksana ochoczo, z uśmiechem opowiadała o sobie i wspominała ulubione występy. Był też wyjątkowy konkurs. Młoda gwiazda losowała fanów, którzy mogli na żywo zaśpiewać samemu lub wspólnie z nią jej hity. I wygrywali nagrody – czytniki e-booków ufundowane przez Rzecznika Praw Dziecka oraz płyty z piosenkami Roksany Węgiel.

Równie wspaniale młodzi internauci bawili się w poprzednie dni akcji. Już od 26 marca codziennie o godzinie 15 na profilu PopSztos na Instagramie spotykają się na żywo ze swoimi muzycznymi idolami. Akcja #zostajewdomu pierwotnie miała skończyć się 4 kwietnia, ale z uwagi na popularność została przedłużona do 8 kwietnia. Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak wraz z młodymi gwiazdami i Universal Music Polska zorganizowali ją, by zachęcić dzieci i młodzież do pozostania w domu podczas wymuszonej przez epidemię kwarantanny, a przy okazji pokazać im, że ich idole robią to samo, a kwarantanna nie oznacza nudy i bezczynności.

Przy okazji Rzecznik z pomocą artystów starają się uczestnikom akcji przekazywać wiedzę na temat praw dziecka i przybliżyć instytucję Rzecznika Praw Dziecka, bo wielu młodych ludzi nie wie, gdzie mogą się zwrócić, gdy mają jakiś problem.

Roboczy harmonogram pozostałych dni akcji:

3.04 – Zuza Jabłońska – live / godz. 16:00 Marcelina Szlachcic – koncert

4.04 – live AniKa Dąbrowska

5.04 – live Marta Gałuszewska / godz. 16: koncert AniKa Dąbrowska

6.04 – live Alicja Szemplińska z siostrą – trening sportowy

7.04 – live Ida Nowakowska – nauka choreografii do piosenki Viki Gabor / godz. 16 koncert 4Dreamers

8.04 – live – zapowiedź konkursu Rzecznika Praw Dziecka + wszyscy artyści na swoich instagramach/ godz. 16 koncert Roxi Węgiel

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button