KONCERTY

A-ha zagra w Warszawie. Znamy ceny biletów

Zespół A-ha w Warszawie

Magiczne lata 80. powrócą! A wszystko za sprawą uwielbianego przez miliony fanów na całym świecie, zespołu A-ha.

Dawno niewidziane w Polsce trio wystąpi 18 listopada 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie.

A-ha jest symbolem lat 80. W swojej twórczości zespół miesza elementy synth popu, rocka oraz popu. Debiutancki album „Hunting High And Low” otwiera największy przebój grupy – „Take On Me”. Popularność singla miała również spory wpływ na odbiór całego wydawnictwa oraz liczbę sprzedanych egzemplarzy. Do tej pory rozeszło się ponad dziesięć milionów kopii albumu, który uczynił z członków zespołu A-ha gwiazdy światowego formatu, a Magne Furuholmen, Morten Harket oraz Paul Waaktaar-Savoy na stałe wpisali się w historię muzyki.

Na fali popularności grupa wydała drugi album „Scoundrel Days”, który był rewoltą stylistyczną i pokazem rockowego pazura. W 1988 roku muzycy posiadali już tak dużą renomę, że poproszono ich o skomponowanie piosenki tytułowej do kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda: „W Obliczu śmierci”. Warto odnotować, że był to jeden z niewielu przypadków w historii filmowej serii, kiedy za stworzenie utworu bądź jego wykonanie, odpowiedzialny był artysta spoza Stanów Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. Utwór ten znalazł się na trzecim longplay-u A-ha pt. „Stay on These Roads”.

Dziś norweski zespół ma już na koncie dwanaście albumów studyjnych, miliony sprzedanych płyt, tysiące koncertów i niezapomniane przeboje. Doskonale znają ich również polscy fani. Ostatni raz w naszym kraju byli w 2009 roku, gdzie również w listopadzie zagrali dla dziesięciotysięcznej publiczności na otwarciu Atlas Areny!

Trio nie boi się powracać do swojego debiutu i 18 listopada w warszawskim Torwarze wystąpią pod szyldem „A-ha play hunting high and low live”. Podczas koncertu zespół sięgnie również po największe hity z przekroju całej kariery!
– To będzie magiczny wieczór! Z pewnością usłyszymy takie utwory jak: „Take On Me”, „The Sun Always Shines On TV” czy „Stay On These Roads”. Połączenie debiutanckiego albumu grupy plus największe przeboje, to najlepsza mieszanka jaką możemy sobie wyobrazić. – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Koncert „A-ha play hunting high and low live” odbędzie się 18 listopada 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Przedsprzedaż wejściówek będzie dostępna od 7 listopada 2018 roku, od godziny 09:00. Otwarta sprzedaż dla wszystkich zainteresowanych, rozpocznie się 9 listopada 2018 roku, w piątek, o godzinie 09:00.

Bilety są dostępne od 190 złotych. Natomiast dla najwierniejszych fanów przygotowano specjalny pakiet VIP, który obejmuje: bilet w najlepszej dostępnej kategorii cenowej, limitowany plakat, torbę bawełnianą, ekskluzywny gadżet zaprojektowany i stworzony specjalnie dla posiadaczy takiego pakietu oraz kolekcjonerski laminat ze smyczą. Cena takiego pakietu to 725 złotych.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button