RÓŻNOŚCISTYL

30 lat Miss Polski. Oficjalna sesja zdjęciowa tegorocznych kandydatek konkursu

Miss Polski 2019

Gala finałowa wieńcząca 30. edycję Narodowego Konkursu Piękności zbliża się wielkimi krokami.

Już 8 grudnia 2019 roku 24 najpiękniejsze Polki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2019. Gala odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a widzowie jak co roku, również w tym będą mogli zobaczyć ją na antenie Telewizji Polsat.

Jubileuszowa edycja konkursu Miss Polski będzie miała szczególny charakter, ale dziś jeszcze nie zdradzimy jej szczegółów. Wiadomo już natomiast, że koncert poprowadzą Paulina Sykut- Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Materiały archiwalne prezentowane z lat ubiegłych konkursu komentował będzie Zygmunt Chajzer, który 30 lat temu poprowadził pierwszą Galę Miss Polski. Natomiast rozmowy z kandydatkami na backstagu sceny przeprowadzi Agnieszka Hyży.

Poza pięknie zaaranżowanymi pokazami modowych kolekcji, widzowie będący na Gali, ale także Ci przed telewizorami, będą mogli posłuchać koncertów polskich gwiazd muzycznych takich jak: Kombii, Grzegorz Hyży oraz czarującej Sylwii Grzeszczak. Finalistki Miss Polski oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

Skoro mowa o konkursach międzynarodowych: obecnie panująca Miss Polski – Olga Buława, 8 grudnia br., dokładnie w dniu Gali finałowej Miss Polski walczyć będzie w USA o koronę Miss Universe 2019. Tego wyjątkowego dnia z Olgą spotkamy się wyłącznie wirtualnie. Na ten moment nie zdradzamy także, kto przekaże koronę nowej Miss Polski. Niech pozostanie to niespodzianką.

Zdjęcia, które prezentujemy Państwu, to oficjalna sesja zdjęciowa kandydatek do tytułu Miss Polski 2019. Sesja powstała w październiku w podwarszawskich Markach. Finalistki zaprezentowały się w przepięknych kreacjach. Zdjęcia pojawią się także w katalogu Miss Polski 2019.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button