MUZYKAPOZOSTAŁE

11. edycja „The Voice of Poland” jesienią. Znamy wszystkich trenerów. Ruszyły zdjęcia do muzycznego show

The Voice of Poland 11

10 sierpnia rozpoczęły się nagrania „The Voice of Poland”.

Na trenerskich fotelach zasiadają Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Ponad 90 uczestników spośród 12 tysięcy osób, które zgłosiły się do programu, zaprezentuje swoje wokalne umiejętności na najlepszej scenie muzycznej w Polsce. Talent uczestników jedenastej edycji „The Voice of Poland” ocenią dobrze znani widzom trenerzy.

Edyta Górniak (fot. Jacek Grabczewski/TVP)

W programie ponownie zobaczymy Edytę Górniak, która zasiadała na trenerskim fotelu w trzeciej, piątej i szóstej edycji show.

Co skłoniło wokalistkę do wzięcia udziału w nowej odsłonie programu – sentyment a może muzyczne uzależnienie?

– Uzależniona jestem tylko od dobrej energii i od smacznej wody (śmiech). Zaproszenie do kolejnej edycji „The Voice of Poland” przyjęłam zdecydowanie z sentymentu – wyjaśnia trenerka, którą po raz ostatni mogliśmy oglądać na czerwony fotelu w 2018 roku w pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. To właśnie podopieczna Edyty Górniak – Roksana Węgiel, wygrała wówczas program i w błyskawicznym tempie stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce i zagranicą.

– Oba formaty są w równym stopniu trudne i wymagające, każdy na swój sposób. Wspólnym mianownikiem natomiast dla każdej z tych edycji, jest wytężony poziom koncentracji wszystkich trenerów, a także poczucia odpowiedzialności za podejmowane wybory. W każdej edycji opieram się o swoją intuicję i doświadczenie zawodowe – wyjaśnia artystka.

Urszula Dudziak (fot. Jan Bogacz/TVP)

Obok Edyty Górniak w muzycznym talent-show po raz pierwszy zobaczymy Urszulę Dudziak, którą wcześniej mogliśmy oglądać w „The Voice Senior”. Podopieczne artystki, siostry Szydłowskie, wygrały pierwszą polską edycję z udziałem seniorów.

Michał Szpak (fot. Jan Bogacz/TVP)

Po raz czwarty swoim doświadczeniem aspirujących wokalistów wspierać będzie Michał Szpak. Czy to właśnie uczestnik jego drużyny powtórzy sukces Marty Gałuszewskiej z ósmej edycji i wygra nową odsłonę „The Voice of Poland”? Przekonamy się już niebawem.

Baron (fot. Jan Bogacz/TVP)
Tomson (fot. Jan Bogacz/TVP)

W programie nie zabraknie także Tomsona i Barona. Będzie to już dziewiąta edycja z udziałem muzyków z zespołu Afromental. Alicja Szemplińska z ich drużyny wygrała dziesiątą, jubileuszową edycję „The Voice of Poland”.

Maciej Musiał, Tomek Kammel i Adam Zdrójkowski (fot. Waldemar Kompała/TVP)
Małgorzata Tomaszewska (fot. Waldemar Kompała/TVP)

Jedenastą edycję programu prowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W gronie współprowadzących pojawią się także Adam Zdrójkowski, który wspólnie z Małgorzatą Tomaszewską zjadą Polskę wzdłuż i wszerz wręczając uczestnikom zaproszenia do programu. Duet pojawi się również w odcinkach na żywo, a sam Adam dołączy do Maciej Musiała także na etapie Bitew.

Premiera jedenastej edycji „The Voice of Poland” już 12 września w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button