LOTNICZE NEWSY

10 najlepszych linii lotniczych na świecie. Emirates z nagrodą za Najlepszą Klasę Pierwszą

10 najlepszych linii lotniczych na świecie

Linie Emirates zdobywają nagrodę za najlepszą klasę pierwszą w plebiscycie TripAdvisor Travelers Choice Awards dla linii lotniczych.

Linie Emirates triumfowały także w kategoriach „Najlepsza klasa biznes w regionie Bliskiego Wschodu”, „Najlepsza klasa pierwsza w regionie Bliskiego Wschodu” oraz „Najlepsza duża linia lotnicza w regionie Bliskiego Wschodu”.

Klasa pierwsza Emirates stała się wyznacznikiem podróży w segmencie premium – to w niej pojawiło się wiele innowacyjnych produktów, m.in. prywatne kabiny, prysznice Shower Spa czy salon pokładowy. W swojej najnowszej odsłonie klasa pierwsza Emirates oferuje rewolucyjne, całkowicie zamknięte prywatne kabiny inspirowane samochodami Mercedes-Benz, w których znalazły się drzwi przesuwne od podłogi do sufitu, eleganckie elementy wystroju, miękkie skórzane fotele, nowoczesna deska rozdzielcza i regulowane oświetlenie.

Klasa pierwsza Emirates to całe przeżycie. Zaczyna się jeszcze przed lotem – od przejazdu na lotnisko z szoferem, poprzez wydzielone stanowiska odprawy i dostęp do specjalnych poczekalni lotniskowych Emirates, po wszelkie udogodnienia i usługi na pokładzie. Już dawno temu pokazaliśmy, jak powinna wyglądać podróż klasą pierwszą i nieustannie inwestujemy w produkty i innowacje. Dlatego niezmiernie cieszymy się, że nasi pasażerowie docenili niezrównaną jakość naszych usług w klasie pierwszej, przyznając nam tę nagrodę. – powiedział Sir Tim Clark, prezes linii Emirates.

We wszystkich klasach pasażerowie Emirates mogą liczyć na udogodnienia i usługi na najwyższym poziomie, począwszy od obsługi słynącego z uprzejmości wielonarodowego personelu pokładowego, poprzez dostęp do ponad 4 000 kanałów z rozrywką na żądanie w systemie ice, w tym najnowszymi filmami, muzyką i grami, po posiłki inspirowane kuchnią regionalną i bezpłatne napoje. Ponadto z myślą o rodzinach przewoźnik przygotował specjalną ofertę produktów i usług dla dzieci.

10 najlepszych linii lotniczych na świecie

1. Singapore Airlines
2. Qatar Airways
3. EVA Air
4. Emirates
5. Japan Airlines
6. Southwest Airlines
7. Azul
8. Air New Zealand
9. Jet2.com
10. ANA (All Nippon Airways)

Klasa usług na świecie

Najlepsza klasa biznesowa: Qatar Airways

Najlepsza klasa ekonomiczna premium: Air New Zealand

Najlepsza klasa ekonomiczna: Singapore Airlines

Klasa usług w Europie

Najlepsza pierwsza klasa: Swiss International Air Lines

Najlepsza klasa biznesowa: KLM Royal Dutch Airlines

Najlepsza klasa ekonomiczna premium: Virgin Atlantic Airways

Najlepsza klasa ekonomiczna: Jet2.com

Najlepsza regionalna klasa biznes: Aegean Airlines

Air Astana (fot. pras.)

AIR ASTANA – nagrody

Należy także wyróżnić Air Astana, która otrzymała nagrody za wygodę pasażerów oraz jako najlepsze regionalne linie lotnicze w Azji.

Air Astana po raz kolejny została wyróżniona nagrodą Travellers Choice w 2019 r. Linia lotnicza została wyróżniona w dwóch kategoriach – Regionalna linia lotnicza Travellers Choice w Azji i Travellers Choice Wygoda Pasażerów w Azji.

Linia lotnicza otrzymała nagrodę dla Regionalnych Linii Lotniczych w Azji za obsługę klienta, czystość w kabinie, jedzenie i napoje, komfort siedzenia, stosunek jakości do ceny, odprawę i rozrywkę w locie.

Air Astana, narodowy przewoźnik Kazachstanu, obsługuje loty na ponad 60 trasach krajowych i międzynarodowych z węzłów w Astanie i Ałmaty. Firma rozpoczęła działalność 15 maja 2002 r. Flota składa się z 35 samolotów, w tym Boeing 767, 757, Airbus A319, A320, A320neo, A321, A321neo, Embraer E-190, E190-E2.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button