FILM I SERIALE

Zapowiedź Stranger Things 4. Tytuły odcinków i nowi aktorzy

Serial Stranger Things

Z okazji Dnia Stranger Things poznaliśmy zapowiedź oraz ujawniono tytuły odcinków czwartego sezonu serialu.

Premiera Stranger Things 4 odbędzie się latem 2022 roku.

Zapowiedź Stranger Things 4

Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen i Grace Van Dien dołączą do obsady serialu Stranger Things.

Produkowany w Atlancie serial Stranger Things powiększył obsadę 4. sezonu o następujące postacie:

  • Amybeth McNulty (Ania, nie Anna) zagra Vickie – lubianą i gadatliwą nerdkę z zespołu, która wpada w oko jednemu z naszych ukochanych bohaterów.
  • Myles Truitt (Queen Sugar, Black Mafia Family) zagra Patricka – gwiazdę koszykówki z Hawkins, który ma przyjaciół, talent i poukładane życie… dopóki szokujące wydarzenia nie sprawią, że wszystko wymknie mu się spod kontroli.
  • Regina Ting Chen (Queen of the South, Falcon i Zimowy Żołnierz) zagra panią Kelly – lubianą doradczynię zawodową, która bardzo troszczy się o swoich uczniów – szczególnie tych, którzy mają największe problemy.
  • Grace Van Dien (Charlie mówi, The Village) jako Chrissy – cheerleaderka z liceum Hawkins i najpopularniejsza dziewczyna w szkole. Jednak pod pozornie idealną powierzchnią kryje się mroczny sekret.

A TO NIE WSZYSTKO!

6 listopada 1983 r. zaginął mieszkający w Hawkins w stanie Indiana Will Byers. Choć mieszkańcy Hawkins dawno zaprzestali poszukiwań, przyjaciele Willa nie poddawali się i trafili w końcu na dziewczynę o tajemniczo brzmiącym imieniu: Jedenastka. Całkowicie samotna uciekinierka skrywała nadprzyrodzoną moc. Jedenastka postanowiła zrobić wszystko, aby pomóc w poszukiwaniach zaginionego chłopca.

Fani serialu z całego świata obchodzili 6 listopada jako międzynarodowy dzień Stranger Things.

Tytuły odcinków Stranger Things 4

Stranger Things to list miłosny do klasycznych filmów gatunkowych z lat 80-tych, które porwały całe pokolenie. Jego akcja rozgrywa się w pozornie zwyczajnym miasteczku Hawkins w amerykańskim stanie Indiana. Po tym, jak pewien chłopiec dosłownie rozpływa się w powietrzu, jego przyjaciele, rodzina i lokalna policja, którzy próbują dociec prawdy, zostają wplątani w niewiarygodnie tajemniczą intrygę, w której nie brakuje tajnych eksperymentów rządowych i przerażających sił nadprzyrodzonych Pod powierzchnią miasta kryją się niebezpieczne wrota, które łączą nasz świat z potężną i mroczną krainą. Przyjaźnie zostaną wystawione na próbę, a życie bohaterów ulegnie zmianie, ponieważ to, co odkryją, zmieni Hawkins, a być może cały świat, na zawsze.

Od momentu premiery w 2016 roku, Stranger Things stał się światowym fenomenem i zdobył ponad 65 nagród i 175 nominacji do tak prestiżowych nagród jak Emmy, Złote Globy, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, Peabody Award, AFI Program of the Year, People’s Choice Awards, MTV Movie & TV Awards, Teen Choice Awards i wiele innych. Serial był trzykrotnie nominowany do Emmy w kategorii najlepszy serial dramatyczny. Trzeci sezon był oglądany w ponad 40 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech dni od premiery oraz w 64 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech tygodni.

Stranger Things to serial, którego twórcami są Matt i Ross Dufferowie. Za jego produkcję odpowiadają firmy Monkey Massacre Productions i 21 Laps Entertainment. Rolę producentów wykonawczych pełnią bracia Dufferowie, a także Shawn Levy i Dan Cohen z wytwórni 21 Laps Entertainment oraz Iain Paterson.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button