OPOLE

Zabójstwo w Opolu. Znaleziono zwłoki 4-letniej dziewczynki i jej młodszego brata

Zbrodnia

W jednym z mieszkań na osiedlu w Opolu-Czarnowąsach znaleziono ciała dzieci.

Czteroletnia dziewczynka i jej trzyletni brat zostali zabici.

Prokuratura Okręgowa w Opolu na podstawie obrażeń u dzieci twierdzi, że doszło tam do zbrodni zabójstwa.

Na miejscu była 34-letnia matka tych dzieci z raną ciętą szyi. Obecnie znajduje się w szpitalu. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Są przesłuchiwani świadkowie. Jeszcze nikt nie usłyszał zarzutów.

To bliscy ujawnili tę zbrodnię. 29 sierpnia przed godz. 17 zadzwonili na policję i poinformowali o znalezieniu zwłok dzieci w mieszkaniu.

Zabezpieczone zostało narzędzie zbrodni, tj. nóż do tapet. Na środę zaplanowano sekcję ciał dzieci.

Więcej

Śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Opolu ustalają okoliczności tragicznej śmierci dwojga dzieci, których ciała ujawniono w jednym z mieszkań na obrzeżach Opola. Do tego makabrycznego zdarzenia doszło wczoraj chwilę przed godziną 17:00. Śledztwo tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Opolu.

Informacja o tym tragicznym zdarzeniu wpłynęła do opolskich policjantów wczoraj (29 sierpnia) chwilę przed godziną 17:00. Ze zgłoszenia wynikało, że w jednym z mieszkań w dzielnicy Opola świadkowie ujawnili zwłoki dwojga małych dzieci. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol policji. Niestety,  najczarniejszy scenariusz potwierdził się.

Funkcjonariusze wewnątrz mieszkania znaleźli ciała dwojga dzieci w wieku 3 i 4 lat oraz znajdująca się w ciężkim stanie kobietę. Wezwany na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego przywrócił funkcje życiowe 34-latki, która następnie została przetransportowana w asyście policjantów do szpitala.  Niestety, lekarz potwierdził zgon 4-letniej dziewczynki i jej o rok młodszego brata.

O sprawie natychmiast został powiadomiony prokurator, który nadzorował wykonane przez grupę dochodzeniowo-śledczą czynności. Zabezpieczenie śladów i pierwsze przesłuchania świadków trwały do późnych godzin wieczornych. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań, natomiast śledztwo w tej sprawie pozwoli odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyną tak tragicznych zdarzeń.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button