POZOSTAŁE

You Can Dance – Nowa Generacja. Nowakowska, Egurrola i pozostali jurorzy o grzesznych przyjemnościach [WIDEO]

You Can Dance - Nowa Generacja

Od czego uzależnieni są Ida Nowakowska, Michał Misha Kostrzewski, Klaudia Antos i Agustin Egurrola?

Klaudia Antos (fot. materiały prasowe/TVP)

– Jestem uzależniona od wszelkiego rodzaju słodyczy, takich jak donuty z nutellą, wszelkie rodzaju płynne karmele. Nawet wchodzą tutaj widziałam strucla z czekoladą i jest już odłożona – śmieje się Klaudia Antos, jurorka rodzinnego programu z udziałem utalentowanych tanecznie dzieci.

– Bardzo często jem po kryjomu chipsy, jak oglądam filmy, a wiem, że nie powinienem – wyznał tancerz i choreograf Agustin Egurrola.

Agustin Egurrola (fot. materiały prasowe/TVP)

– Bardzo lubię chodzić na zakupy spożywcze, żeby odreagować. Bardzo długo myślę nad tym, co kupić, ale zawsze kupuję to samo – zdradziła prowadząca „You Can Dance – Nowa Generacja” Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska (fot. materiały prasowe/TVP)

– Jako tancerz często czułem głód, nie mogłem jeść, żeby trzymać linię. Teraz, po zakończeniu kariery, pozwalam sobie na pierogi, bigos – wyjaśnił Michał Misha Kostrzewski, który już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:15 w TVP1, wspólnie z pozostałymi jurorami, ponownie oceni występy tanecznie uzdolnionych dzieci.

Michał Misha Kostrzewski (fot. materiały prasowe/TVP)

Dodajmy, że gościem muzycznym odcinka, w którym uczestnicy zatańczą do przebojów znanych z Konkursu Piosenki Eurowizji, będzie Sara James – polska reprezentantka podczas grudniowego Konkursu Piosenki Eurowizji Junior w Paryżu. Młodych tancerzy wspierać będzie także Edyta Herbuś, którą uczestnicy poznali podczas wcześniejszego etapu programu – Akademii.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button