POZOSTAŁE

You Can Dance – Nowa Generacja. Klaudia Antos dogryza Agustinowi Egurroli [WIDEO]

Taneczne show

– Ktoś musi go zabrać… – wypaliła w trakcie odcinków castingowych tancerka do Agustina Egurroli, pod skrzydłami którego rozwijała swoje umiejętności.

Co na to juror „You Can Dance – Nowa Generacja”?

You Can Dance – Nowa Generacja. Jurorzy: Michał Misha Kostrzewski, Klaudia Antos i Agustin Egurrola (fot. materiały prasowe/TVP)

Klaudia Antos może poszczycić się wieloma sukcesami zawodowymi na arenie międzynarodowej. I choć jeszcze kilka lat temu rozwijała swoją taneczną pasję pod skrzydłami Agustina Egurroli, teraz nie przestaje mu dogryzać na planie „You Can Dance – Nowa Generacja”. W materiale wideo zebrano wypowiedzi jurorki, którymi raczy nie tylko Agustina, ale także drugiego jurora Michała Mishę Kostrzewskiego.

„Nie słuchaj w ogóle tych dziadków, którzy siedzą po mojej lewej stronie. Czasami coś tam nie styka po prostu”, „ktoś musi go zabrać” – to nieliczne wypowiedzi Klaudii kierowane do jurorów.

Co na ten temat sądzi sam Agustin Egurrola?

– Klaudia ma charakterek o czym przekonałem się wielokrotnie, kiedy razem współpracowaliśmy. Rozmowy, które odbywaliśmy nie zawsze kończyły się sukcesem, ale patrząc dziś na Klaudię i jej osiągnięcia, zapominam o przeszłości. Pięknie się rozwija i robi to o czym zawsze marzyła. Trzymam za nią kciuki a wszelkie uszczypliwości, którymi nas raczy na planie, bardziej mnie bawią niż denerwują – komentuje choreograf.

Agustin Egurrola (fot. materiały prasowe/TVP)

Czy w kolejnych odcinkach, które widzowie obejrzą już w najbliższy piątek o 20:35 w TVP2, relacje między Klaudią i Agustinem ocieplą się?

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button