POZOSTAŁE

You Can Dance – Nowa Generacja. Jakimi dziećmi byli Klaudia Antos, Agustin Egurrola i Michał Misha Kostrzewski? [WIDEO]

You Can Dance - Nowa Generacja

Jurorzy show „You Can Dance – Nowa Generacja” opowiedzieli o swoim dzieciństwie.

Osiągnęli zawodowe sukcesy a teraz będą oceniać taneczne poczynania uczestników nowego tanecznego show z udziałem dzieci, który startuje już dziś o 20:00 w TVP2. Podczas nagrań programu Klaudia Antos, Agustin Egurrola i Michał Misha Kostrzewski, opowiedzieli jakimi byli dziećmi.

– Mama zapisywała mnie na nieskończoną ilość zajęć – grę na skrzypcach, pływanie, koszykówkę. Cały czas czekała, żeby ten mały Agustin znalazł w końcu swoją pasję. Dużo czasu zajęło mi znalezienie jej – wyjaśnia Agustin Egurrola.

– Nie będę ukrywać – byłam harpaganem. Moja mama nie miała ze mną lekko. Nic się nie zmieniło do tej pory… – śmieje się Klaudia Antos, która ma na koncie występy m.in. z Jennifer Lopez i Becky G.

– Zawsze mama powtarzała, że byłem bardzo grzeczny, dobrze ułożony. Moi rodzicie zapisali mnie do szkoły baletowej w Warszawie, ale na początku nie bardzo się do tego kleiłem, bo chciałem być kolarzem albo piłkarzem. W trakcie przerwy robiłem z baletek małą piłkę i grałem sobie – wspomina Michał Misha Kostrzewski, dla którego taniec, podobnie jak dla pozostałych jurorów „You Can Dance – Nowa Generacja” stał się nie tylko miłością, ale i sposobem na życie.

Klaudia Antos (fot. materiały prasowe/TVP)

Kolejny międzynarodowy sukces Klaudii Antos. Znamy szczegóły

Jurorka nowego tanecznego show TVP2 „You Can Dance – Nowa Generacja” ponownie została zaproszona do współpracy z Jennifer Lopez. Wiemy kiedy i gdzie Polka zatańczy z jedną z największych światowych gwiazd.

Taneczna passa Klaudii Antos trwa w najlepsze. Polka po raz kolejny zatańczy u boku samej JLo, z którą po raz pierwszy wystąpiła na scenie w lutym 2020 roku podczas bijącego rekordy oglądalności w Stanach Zjednoczonych Halftime Show na Super Bowl 2020.

Klaudia wystąpi z Jennifer Lopez już 25 września w Central Parku w Nowym Jorku podczas tegorocznego koncertu Global Citizen Live organizowanego przez międzynarodową organizację zajmującą się m.in. edukacją i walką o eliminację skrajnego ubóstwa na świecie. Koncert będzie emitowany m.in. w amerykańskich stacjach ABC i FX, w brytyjskim BBC oraz na YouTube i Twitterze. Tego samego wieczoru na scenie wystąpi także idol milionów nastolatek na całym świecie Shawn Mendes.

Przypomnijmy, że dotychczas Klaudia Antos wystąpiła również m.in. w klipie Justina Biebera „Yummy”, wspierała tanecznie Becky G podczas MTV Europe Music Awards i współpracowała z najlepszymi światowymi choreografami na planie filmu animowanego „Trolle 2”. Zawodowe osiągnięcia Klaudii naprawdę robią wrażenie i wierzymy, że to dopiero początek jej projektów u boku największych muzycznych gwiazd świata.

Michał Misha Kostrzewski (fot. materiały prasowe/TVP)

Michał Misha Kostrzewski: – Poznałem miłość życia. Przeprowadzam się do Polski

Program „You Can Dance – Nowa Generacja” odmienił życie Michała Mishy Kostrzewskiego. Tancerz i choreograf po ponad 30 latach życia we Francji przeprowadza się do Polski. Powód? Nowa miłość.

Michał Misha Kostrzewski jest jednym z najbardziej znanych polskich tancerzy baletowych na świecie. Swoją karierę zaczął mając 9 lat. To właśnie wtedy rodzice zapisali go do Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie.

– Balet pokochałem po 4 latach. Nie miałem łatwego charakteru więc nauczyciele nie mieli ze mną łatwo – zdradził dziennikarce „Pytanie na śniadanie” Marcie Surnik.

Po ukończeniu szkoły w Polsce jego międzynarodowa kariera nabrała tempa. Przez 10 lat Michał Misha Kostrzewski był solistą w Monte Carlo. W 2010 roku zdobył dyplom Nauczyciela Tańca wydany przez Ministerstwo Kultury i Komunikacji, który otworzył mu drzwi do nauki tańca w szkołach tańca we Francji. Od 2021 roku pracuje w „Le Petit Conservatoire de Danse” w Gaillard jako profesor tańca klasycznego oraz w prestiżowym „Institut International Notre-Dame du Lac” w Cologny przy Genewie, gdzie jego misją jest rozwój dzieci poprzez taniec i muzykę.

– Podjąłem już decyzję – wracam do Polski! Początkowo miałem zostać do grudnia ze względu na program „You Can Dance – Nowa Generacja”. Na planie poznałem miłość życia. Jestem bardzo zadowolony, bo to było naprawdę nieoczekiwane. Przeprowadzam się do Polski – zdradził Michał Misha Kostrzewski.

– Codziennie pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Rola pedagoga polega na tym, że cały czas oceniamy uczniów. Te dzieci mają przed sobą całą przygodę z tańcem, dlatego bardzo uważam na słowa. Najważniejsze jest to, co zrobić, żeby dzieci otrzymały konstruktywną krytykę i wykorzystały ją w dalszym rozwoju – wyjaśnia.

Przypomnijmy, że w programie „You Can Dance – Nowa Generacja” zobaczymy występu młodych tancerzy w wieku 8-13 lat. Ich umiejętności oceniać będą także Klaudia Antos i Agustin Egurrola. Nowy talent show, który stratuje już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 w TVP2, poprowadzą Ida Nowakowska oraz Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel (fot. fot. Maciej Zawada)

Roksana Węgiel współprowadzącą „You Can Dance – Nowa Generacja”

Wokalistka będzie wspierała młodych tancerzy biorących udział w pierwszej polskiej edycji tanecznego show.

Po castingach, które odbywały się w największych miastach w Polsce, przyszedł czas na nagrania kolejnego etapu – Akademii. To właśnie tam, obok prowadzącej Idy Nowakowskiej, po raz pierwszy pojawiła się idolka nastolatek i nastolatków Roksana Węgiel. Młodziutka wokalistka wspiera uczestników biorących udział w jedynym w Europie talent show poświęconemu w całości utalentowanym tanecznie dzieciom. Piosenkarki nie zabraknie także w odcinkach studyjnych.

Klaudia Antos i Roksana Węgiel (fot. fot. Maciej Zawada)

Roksana Węgiel jako 13-latka wystąpiła w pierwszej edycji „The Voice Kids”, którą wygrała. Doskonale zdaje więc sobie sprawę, jakie emocje towarzyszą uczestnikom w programie telewizyjnym. Dodatkowo kilka miesięcy temu Roksana brała udział w programie tanecznym. Razem z przyjaciółką Oliwią Górniak wygrała trzecią edycję „Dance Dance Dance”, czym udowodniła, że jej talent jest wielowymiarowy.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button