MUZYKAPOZOSTAŁE

Wstrząsające wyznanie uczestniczki „The Voice of Poland”. Nienawidziła siebie i… rzuciła się pod pociąg [WIDEO]

12. The Voice of Poland

Jako nastolatka zachorowała na depresję, której omal nie przypłaciła życiem.

Po latach od traumatycznych wydarzeń Dorota Kaczmarek walczy o spełnienie muzycznych marzeń w „The Voice of Poland”.

Przygodę z muzyką rozpoczęła jako kilkuletnia dziewczynka. Dorota Kaczmarek czuła się na scenie jak ryba w wodzie, a jej talent wielokrotnie doceniano podczas konkursów muzycznych. W wieku 16 lat uczestniczka sobotniego odcinka „The Voice of Poland” zachorowała na depresję.

– Były okresy, kiedy byłam duszą towarzystwa, a były też takie, że bałam się ludzi i nie potrafiłam z nimi rozmawiać. Moje poczucie własnej wartości, świadomość tego, że mam talent, były na poziomie zerowym – wspomina trudny okres w życiu Dorota Kaczmarek.

Niestety, zły stan zdrowia się pogłębiał.

– Nienawidziłam siebie… To, jaką jestem osobą. Nie chciałam wsparcia. Chciałam wtedy zniknąć po prostu. To wszystko doprowadziło do tego, że próbowałam odebrać sobie życie. Rzuciłam się pod pociąg… – wyznaje w materiale wideo młoda wokalistka.

Kilkanaście miesięcy po traumatycznym wydarzeniu, dzięki profesjonalnej pomocy, Dorota zapragnęła żyć na nowo.

– Wszystko potoczyło się w taki sposób, że jestem osobą niepełnosprawną, ale siedzę tutaj i żyję. Dostałam szansę na to, żeby jeszcze powalczyć trochę – mówi 25-letnia dziś Dorota.

Sprzymierzeńcami w walce o lepsze jutro okazali się przyjaciele oraz muzyka. Dorota zaczęła pisać teksty i komponować swoje utwory, którymi dzieliła się z innymi.

Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental (fot. Natasza Młudzik/Jan Bogacz/TVP)

– Znajomi zaczęli mi gratulować. To niesamowite, jak ktoś docenia twoją sztukę. Od momentu wypadku są dwie różne osoby. Jestem dumna z tego jaka jestem teraz – kończy swoją historię Dorota Kaczmarek, która w tym odcinku „The Voice of Poland” zaśpiewa utwór „List” z repertuaru Kamila Bednarka. Czy uda się jej przejść do kolejnego etapu programu? Odpowiedź o godzinie 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button