RÓŻNOŚCI

Warszawskie ZOO. Halloween ze strasznymi zwierzakami i wymarłymi gatunkami

Halloween w warszawskim ZOO

Wszystkich, którzy chcą poczuć dreszczyk emocji, zapraszamy w niedzielę 4 listopada do Warszawskiego ZOO na „Halloween z wymarłymi gatunkami”.

Będzie to okazja do pokonania swojego strachu i przekonania się na własnej skórze, jak bardzo jest się odważnym. Od godz. 10.00 w budynku Ptaszarni, która zamieni się w mroczną siedzibę przerrrażających zwierzaków, na gości czeka wiele upiornych atrakcji.

Oprócz duchów, pajęczyn, zwisających pająków i fruwających nietoperzy na najodważniejszych czekają najprawdziwsze strrraszne gady i bezkręgowce. Nie zabraknie węży, jaszczurek, pająków, karaczanów, patyczaków, skorpionów i oczywiście straszyków.

Osoby o mocnych nerwach będą mogły podjąć wyzwanie i sprawdzić co znajduje się w przerrrażających pudełkach-zagadkach! Wystarczy przełamać swój strach, dotknąć tajemniczego przedmiotu i zgadnąć jaka upiorna niespodzianka kryje pod pokrywą. Nigdy nie wiadomo czy to będzie skóra węża, przerażające kości, żółwiowa skorupa, czy zwierzęca czaszka!

Podczas imprezy będzie można poszerzyć swoją wiedzę nt. wymarłych gatunków zwierząt – praprzodków mieszkańców naszego ZOO, a przy okazji wygrać drrrapieżne upominki. Na gości czeka mini gra terenowa „W poszukiwaniu ginących gatunków” i upiorrrne koło fortuny. Będzie też można stworzyć własnoręcznie halloweenową przypinkę, a w potworrrnym monidle z wymarłymi gatunkami i kostuchą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Na najmłodszych czekają nietoperzowe warsztaty plastyczne z wolontariuszami z Wolontariusz Warszawskiego ZOO.
Ptaszarnia będzie ozdobiona magicznymi dyniami, z których będzie można stworzyć niepowtarzalną halloweenową rzeźbę lub lampion. Autorzy najstrrraszniejszej rzeźby/lampionu otrzymają przerażające nagrody!
Odbędzie się też konkurs na najupiorrrniejsze przebranie.

Na zakończenie uczestnicy eventu przeniosą się do Słoniarni, gdzie tajemnice długowieczności słoni zdradzi opiekun tych wyjątkowych zwierząt Patryk Pyciński, a słonie zaprezentują słoniowe dyniopożarrrcie.

PRZERRRAŻAJĄCY ROZKŁAD JAZDY

Ptaszarnia – 10.00-14.00
Strrraszne gady i bezkręgowce: węże, jaszczurki, pająki, karaczany, patyczaki, skorpiony, straszyki
Przerrrażające pudełka-zagadki
W poszukiwaniu ginących gatunków – mini gra terenowa
Upiorrrne koło fortuny
Halloweenowe przypinki
Potworrrne monidło
Nietoperzowe warsztaty
Dyniowe rzeźby i lampiony

Konkursy z nagrodami:

12.00 – Najupiorrrniejsze przebranie
13.00 – Najstrrraszniejsza dyniowa rzeźba
Słoniarnia – 14.00
Tajemnice długowieczności słoni – spotkanie z opiekunem
Słoniowe dyniopożarrrcie

Gdzie: Warszawskie ZOO, Ptaszarnia
Kiedy: niedziela 4 listopada, godz. 10.00-14.00

DO UDZIAŁU W WYDARZENIU upoważnia ważny bilet wstępu do Warszawskiego ZOO w przerrrażająco niskiej cenie od 13 do 20 zł/os.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button