WARSZAWA

Warszawa. Zaatakował dwie osoby maczetą. Rozpoznajesz tego agresora?

Poszukiwany

Policjanci z bielańskiej komendy szukają mężczyzny, który w Warszawie na ulicy Kochanowskiego i Broniewskiego zaatakował dwie osoby przedmiotem przypominającym maczetę.

Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, posiadają informacje na jego temat lub były świadkami zdarzeń.

Aktualizacja


Policjanci z bielańskiej komendy szukają mężczyzny, który w Warszawie na ulicy Kochanowskiego i Broniewskiego zaatakował dwie osoby przedmiotem przypominającym maczetę. Do zdarzenia doszło dzisiaj (3 listopada) około godziny 08.40. Sprawca poruszał się ciemnym rowerem górskim, typu damka.

Warszawa. Zaatakował dwie osoby maczetą (fot. policja)

Mężczyzna jest w wieku ok. 35-40 lat, ma ok. 170-175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, łysy. Ubrany był w ciemnoniebieską kurtkę, ciemne granatowe spodnie, prawdopodobnie jeansy, ciemne buty. Miał ze sobą niebieski plecak.

Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny lub byli świadkami obu zdarzeń proszeni są o pilny kontakt telefoniczny pod numerami (47) 723-71-55, (47) 723-71-56.

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: dyzurny.krp5@ksp.policja.gov.pl lub pod numer 112

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button