LUBLIN

Uderzył 4-miesięcznego psa o betonową płytę. Zwierzę nie przeżyło

Lubelskie

Do aresztu hrubieszowskiej Policji trafił 35-letni mężczyzna, po tym jak podczas napadu agresji w swoim domu złapał czteromiesięcznego owczarka niemieckiego i uderzył nim o betonową płytę.

Świadkami tego zdarzenia były dzieci oraz partnerka mężczyzny. Zwierzę nie przeżyło. 35-latek usłyszał już zarzuty uśmiercenia psa ze szczególnym okrucieństwem oraz naruszenia nietykalności cielesnej swojej partnerki. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Dołhobyczów. Według zgłoszenia, 35-letni mężczyzna w swoim domu miał uśmiercić psa.

Jak ustalono, 35-latek stał się agresywny, najpierw zaczął szarpać swoją partnerkę, a następnie złapał czteromiesięcznego psa i uderzył nim o betonową płytę. Zwierzę nie przeżyło. Świadkami tego zdarzenia byli domownicy, w tym czwórka nieletnich dzieci.

Funkcjonariusze zatrzymali 35-latka i osadzili w policyjnym areszcie.

Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty naruszenie nietykalności swojej partnerki oraz uśmiercenia psa. Sąd na wniosek Prokuratora zastosował wobec 35-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button