MUZYKA

Twórczość Darii Zawiałow rozwija się. Niespodzianki od artystki

Świat muzyczny

Pożegnanie z fanami oraz albumem „Wojny i Noce” trwa.

Przed zapowiedzianą krótką przerwą artystyczną, która ma nastąpić na początku przyszłego roku, Daria Zawiałow postanowiła zaserwować swoim fanom jeszcze kilka niespodzianek, które umilą oczekiwania na powrót artystki.

Końcem listopada w sieci pojawił się singiel „Laura” nagrany z Sokołem, do którego powstał mrożący krew w żyłach teledysk w reżyserii Nastki Gonery, odpowiedzialnej między innymi za ikoniczny teledysk Maty do utworu „Kiss Cam”.

„Laura” spotkała się ze wspaniałym przyjęciem fanów, stając się jednym z najchętniej oglądanych klipów na YouTube i najczęściej odsłuchiwanym utworów na Spotify w ostatnich tygodniach.

Utwór zwiastował rozszerzoną wersję bestsellerowego albumu „Wojny i Noce”, który jest już dostępny w wersji CD oraz w serwisach streamingowych.

Oprócz „Laury” na „Wojny i Noce (Deluxe)” pojawił się jeszcze jeden premierowy utwór – „demo song”. Piosenka powstała podczas sesji nagraniowych jeszcze w 2020 roku.

Na płycie znajduje się się także zapis magicznego wykonania na żywo utworu „Dreams” z repertuaru The Cranberries w duecie z Natalią Szroeder, a także singiel „Batman” pochodzący z płyty Kukona – „Rough n’ Gentle”.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button