SIATKÓWKA

Turniej Plaża Open. Triumfatorzy z Cieszyna

Turniej Plaża Open 2020

Za nami finałowe mecze turnieju Plaża Open z drugiego cyklu w Cieszynie.

Wicemistrzyni Europy Katarzyna Kociołek i Melania Marcinowska przegrały z Michaelą Kubickovą i Michalą Kvapilovą (Czechy) 0:2 (16:21, 11:21).

W Cieszynie nie grała partnerka Katarzyny Kociołek – Kinga Wojtasik.

– Odnowiła się stara dolegliwość pleców. To nic groźnego, ale zdecydowałam się na dwa-trzy tygodnie odpoczynku, żeby wyleczyć się do końca. W tym roku nie ma wielkich imprez jest więc okazja, żeby bardziej zająć się własnym zdrowiem – powiedziała Kinga Wojtasik.

W turnieju mężczyzn Plaży Open w Cieszynie triumfowali Jarosław Lech i Michał Korycki, którzy pokonali Michała Kądziołę i Wiktora Mielczarka 2:1 (18:21, 21:19,15:10).

Tegoroczny cykl Plaża Open składa się z czterech turniejów. W pierwszym, który odbył się w Kołobrzegu, triumfowali Jagoda Gruszczyńska i Dorota Strąg oraz Piotr Kantor i Bartosz Łosiak.

Do Cieszyna turniej z cyklu Plaża Open powrócił po sześciu latach. Trzecim przystankiem i bardzo interesującą, nową miejscowością na mapie Plaży Open będą Myślenice w dniach 15-16 sierpnia, z kolei finałowe zmagania odbędą się na urokliwym kąpielisku „Dojlidy” w Białymstoku, w dniach 22-23 sierpnia.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button