FESTIWALEKONCERTYMUZYKAPOZOSTAŁE

Tomasz Jarosz zwycięzcą 2. edycji „Szansy na sukces. Opole 2020”

Szansa na sukces. Opole 2020

Tomasz Jarosz to już drugi wokalista, który dzięki udziałowi w muzycznym show wystąpi jesienią na scenie festiwalu w Opolu.

O zwycięstwie Tomasza Jarosza zadecydowali widzowie TVP2 w głosowaniu sms podczas finału na żywo.

W finale drugiej edycji „Szansy na sukces. Opole 2020” w niedzielę 31 maja 2020 roku o nagrodę główną programu – udział w koncercie „Debiuty” 57. KFPP Opole 2020 – walczyło 10 wokalistów, którzy zwyciężyli w wiosennych odcinkach programu. Decyzją widzów w drugiej części finału znalazło się trzech wykonawców, którzy najlepiej wykonali piosenki wspólnie z gwiazdami.

Finaliści „Szansy na sukces. Opole 2020” (fot. TVP)

Do finałowej dogrywki trafili: Julia Bojur, który wystąpiła z Alicją Majewską i Sławkiem Uniatowskim, Sylwia Frączek, która zaśpiewała razem z Krystyną Prońko i Januszem Szromem oraz Tomasz Jarosz, który urzekł widzów wspólnym występem z Olkiem Klepaczem i wykonaniem utworu „Ławka”.

Julia Bojur (fot. TVP)
Sylwia Frączek (fot. TVP)

Podczas drugiej części programu finaliści zaśpiewali utwory wylosowane przez prowadzącego Artura Orzecha. Tomasz Jarosz wykonał utwór grupy De Mono „Póki na to czas”, wzbudzając zachwyt goszczących w studio artystów oraz widzów, których sms-owe głosy zdecydowały o zwycięstwie wokalisty.

Tomasz Jarosz ma 37 lat i mieszka w Kamionce Wielkiej wraz z żoną i trzema córkami. Do finału trafił dzięki wygranej w odcinku z Formacją Nieżywych Schabuff, podczas którego zaśpiewał utwór „Poranki”.

W wielkim finale gościnnie wystąpiła zwyciężczyni pierwszej edycji „Szansy na sukces. Opole 2020” – Izabela Zalewska , która zaśpiewała piosenkę Alicji Majewskiej „Odkryjemy miłość nieznaną”.

Izabela Zalewska i Tomasz Jarosz – zwycięzcy obu edycji „Szansy na sukces. Opole 2020” wystąpią w koncercie „Debiuty” podczas 57. KFPP Opole 2020 jesienią tego roku.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Back to top button