MUZYKAPOZOSTAŁE

To będzie najlepszy duet Bitew „The Voice of Poland”. Trenerzy oniemieli! [WIDEO]

11. edycja „The Voice of Poland”

Weronika Szymańska i Krystian Ochman zaśpiewali jeden z największych przebojów obecnych czasów czym skradli serca trenerów i widzów.

Koniecznie zobaczcie fragment ich występu.


Przed nami ostatnie muzyczne bitwy jedenastej edycji „The Voice of Poland”. Już w najbliższą sobotę poznamy 28 uczestników, po siedmiu z drużyny każdego trenera, którzy przejdą do ostatniego etapu przed odcinkami na żywo – Nokautu. Jednym z duetów walczących o muzyczną karierę na scenie talent show będą Weronika Szymańska i Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka. Uczestnicy zaśpiewają poruszający utwór „Lovely” Billie Eilish.

The Voice of Poland. Krystian Ochman i Weronika Szymańska (fot. Natasza Młudzik/TVP)

W wideo możecie zobaczyć fragment występu Weroniki i Krystiana, który jest harmonijnym połączeniem doniosłego głosu młodej kobiety z niezwykłą barwą mężczyzny dumnie stojącego obok. Opinie trenerów na temat utalentowanego duetu nie pozostawiają złudzeń, że jest to jedna z najbardziej zaciętych i emocjonalnych muzycznie walk trwającej obecnie edycji „The Voice of Poland”.

The Voice of Poland. Krystian Ochman, Tomasz Kammel i Weronika Szymańska (fot. Natasza Młudzik/TVP)

– Było to tak poruszające, że właściwie nie chciałabym psuć i mówić czegoś banalnego. Wasze barwy głosu są obłędne. Pierwszy raz w programie zapomniałam gdzie jestem – powiedziała oczarowana Edyta Górniak.

– Wzruszenie na maksa… Gdybym miała płytę z waszym nagraniem leciała by cały czas – powiedziała zauroczona Urszula Dudziak.

– Cios w serce odłącza umysł, co jest darem od was dla nas – powiedział Tomson z zespołu Afromental.

– To był dla mnie pierwszy wykon w jedenastej edycji, który wywołał dreszcze – wyznał tuż po występie duetu Michał Szpak.

Weronika czy Krystian – kto przejdzie do kolejnego etapu programu? Odpowiedź w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2.

Więcej o uczestnikach:

Krystian Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Dziadkiem Krystiana jest słynny polski tenor Wiesław Ochman. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Dziadek po wysłuchaniu tego występu zaproponował mu studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. Dziadek jest dla Krystiana wzorem do naśladowania i idolem. Udział w programie „The Voice of Poland’ Krystian traktuje jak swój „big break” – wielką szansę, którą ma zamiar wykorzystać. Mocno wierzy w to, że sukces osiąga się przede wszystkim ciężką pracą.

Weronika Szymańska wystąpiła w 8. edycji „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w Ciemno odwróciła 3 fotele i wybrała drużynę Andrzeja Piasecznego. To był jej pierwszy kontakt z telewizją. Nie spodziewała się, że tak bardzo spodoba się smak zwycięstwa. Z programem pożegnała się tuż przed odcinka na żywo w etapie Nokaut. Program uświadomił jej, że w przyszłości chce żyć właśnie z muzyki. Dwa lata temu dołączyła do zespołu LOREM, z którym zaczęła koncertować. Po raz pierwszy Weronika zaczęła też tworzyć swój autorski materiał. Dziś jest dużo bardziej świadoma, lepiej przygotowana wokalnie, ma w sobie dużo więcej odwagi i pewności siebie.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button