KONCERTYMUZYKAPOZOSTAŁE

THE3 pres. GOOD VIBES. Trzech DJ’ów zagra na lotnisku w Poznaniu

DJ’e: neeVald, Bartes, Matthew Clarck - THE3, zagrają na płycie lotniska 90-minutowy dj set

W tym trudnym czasie dla branży lotniczej oraz dla pasażerów bardzo ważne jest, aby „wgrać” trochę nadziei i pokazać, że właśnie teraz musimy być razem w trochę inny sposób.

Branża muzyczna także musiała zawiesić swoją aktywność koncertową dla publiczności i przenieść się do internetu. Dlatego na inicjatywę trzech DJ’ów, by umożliwić z nimi, wszystkim fanom muzyki klubowej, takie wirtualne spotkanie, udostępniono przestrzeń Portu lotniczego w Poznaniu na realizację nagrania internetowego koncertu. Warto podkreślić, że wszyscy uczestnicy wzięli udział w projekcie całkowicie bezpłatnie. Nagrania dokonano wcześniej bez publiczności, przy zachowaniu środków bezpieczeństwa, jak pomiar temperatury, dostępność środków odkażających, celem zapobieżenia gromadzeniu się publiczności w okolicy lotniska, a w nagraniu brali udział tylko artyści oraz obsługa techniczna.

Mamy nadzieję, że taka akcja społeczna będzie dobrym zwiastunem nie tylko muzycznego powrotu scen koncertowych w możliwie, jak najszybszym czasie, ale także powrotu do latania w upragnione lotnicze kierunki.

THE3 pres. GOOD VIBES

Poznańscy DJ’e: neeVald, Bartes, Matthew Clarck występujący jako projekt THE3, zagrają na płycie lotniska 90-minutowy dj set dla fanów klubowych brzmień. To nietypowe wydarzenie online organizowane jest wspólnie z lotniskiem Ławica.

Samoloty stoją w miejscu, granice zamknięte, ale serca fanów klubowych brzmień biją ciągle w tym samym rytmie.
Aktualna sytuacja spowodowała, że tysiące ludzi, regularnie bawiących się w klubach, dziś niestety nie może korzystać z tej formy odreagowania. A rozrywka była i zawsze będzie bardzo ważnym elementem życia naszego społeczeństwa.
Nieprzypadkowo też Poznań na klubowej mapie kraju zajmował zawsze istotne miejsce. I właśnie dla podtrzymania swojego muzycznego charakteru i wizerunku, poznańscy artyści wpadli na pomysł zrobienia czegoś nietypowego. Tym wydarzeniem chcą sprawić, żeby muzyka jak zawsze połączyła nas w tańcu, nawet wirtualnie…

Całość będzie można oglądać na żywo w niedzielę 17 maja o godzinie 20:00 na stronie www.facebook.com/the3pl

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Back to top button