MUZYKAPOZOSTAŁE

„The Voice of Poland”. Nowe zasady w odcinkach finałowych

11. The Voice of Poland

Telewizja Polska z powodu obostrzeń w walce z pandemią COVID-19 zdecydowała o wcześniejszym nagraniu trzech finałowych odcinków XI edycji „The Voice of Poland”.

Odcinki będą nagrywane bez udziału publiczności i z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa.

W sobotę, 14 listopada na scenie „The Voice of Poland” wystąpi 16 uczestników, po czterech od każdego z trenerów, którzy zawalczą o udział w kolejnym odcinku programu.

Decyzję o tym, którzy uczestnicy pożegnają się z „The Voice of Poland”, a którzy powalczą o wygraną zdecydują: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Występy finalistów będą punktowane przez czwórkę trenerów. Po zakończeniu występów każdy trener powie, komu przydzielił maksymalną liczbę punktów. Jako ostatni głos zabierze trener danego teamu informując, którego uczestnika zabierze ze sobą do następnego odcinka. Kolejne dwie osoby z zespołu, które uzyskają najwyższe miejsca w rankingu, ponownie zaśpiewają na scenie w następnym finałowym odcinku programu. W przypadku remisu, o awansie uczestnika zadecydują punkty przyznane przez trenera drużyny. Zasada ta będzie obowiązywała przez trzy odcinki finałowe. Nad głosowaniem trenerów czuwać będzie notariusz.

Finałowe odcinki „The Voice of Poland” od 14 listopada, w każdą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button