MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice of Poland – drużyny. Edyta Górniak nie powstrzyma morza łez. Trenerzy i prowadzący zszokowani jej decyzją [WIDEO]

11. edycja The Voice of Poland

Przed nami Nokaut, etap po którym poznamy 16 finalistów trwającej właśnie edycji „The Voice of Poland”.

Każdy trener wybierze czworo spośród siedmiorga uczestników ze swojej drużyny, którzy wystąpią w odcinkach finałowych.

DRUŻYNA AFRO: Michał Bober, Adam Kalinowski, Natalia Szczypuła, Mateusz Wojkowski, Bartosz Utracki, Aboumaachar Hamza, Piotr Wolski (fot. Jan Bogacz/TVP)
DRUŻYNA ULI: Michał Matuszewski, Anna Malek, Martyna Zygadło, Maja Mędrek, Sylwia Wysocka, Monika Morka, Jędrzej Skiba (fot. Jan Bogacz/TVP)
DRUŻYNA MICHAŁA: Kasia Szulc, Przemysław Mike Pajdak, Szymon Czyżewski, Mateusz Psonak, Krystian Ochman, Mikołaj Macioszczyk, Wojtek Lechończak (fot. Jan Bogacz/TVP)
DRUŻYNA EDYTY: Ania Nadkierniczna, Marta Bielawska, Ania Gąsienica-Byrcyn, Aleksandra Matyka, Ignacy Błażejowski, Ania Serafińska, Maciej „Macias” Wójcikowski (fot. Jan Bogacz/TVP)

Wielkim zaskoczeniem okażą się wybory Edyty Górniak, które wstrząsną Urszulą Dudziak, Michałem Szpakiem, Baronem i Tomsonem, prowadzącymi oraz pozostałymi uczestnikami. Kiedy wokalistka zakomunikowała jednej z osób ze swojej drużyny, że nie pojawi się w kolejnych odcinkach, nikt nie był w stanie ukryć zaskoczenia.


– Jestem mocno zaskoczony, ale dziękuję za wszystko co nam dałaś dzisiaj w programie – wyznał Tomasz Kammel.

– What?! – kilkukrotnie powtórzył zszokowany Michał Szpak.

– Zdecydowanie zaskakująca decyzja Edyty, patrząc na opinie innych jurorów – skomentował Adam Zdrójkowski.

– Tego chyba nie spodziewał się nikt – mówił Maciej Musiał.

Trenerka postanowiła odnieść się do braku zrozumienia ze strony innych.

– Liczę się z tym, że nie wszystkie moje decyzje będą rozumiane. Zaryzykowałam dlatego, że jeśli w coś bardzo mocno wierzę to po prostu za tym idę. Zawsze taka byłam… – podsumowała Edyta Górniak.

The Voice of Poland 11 – Edyta Górniak (fot. Jan Bogacz/TVP)

Edyta Górniak zalała się łzami w „The Voice of Poland”

W sobotnim odcinku muzycznego show emocje sięgną zenitu. Nie tylko wśród uczestników jedenastej edycji programu. Edyta Górniak nie powstrzyma morza łez.

The Voice of Poland 11 – trenerzy: Tomson, Baron, Edyta Górniak, Michał Szpak i
Urszula Dudziak (fot. Jan Bogacz/TVP)

Przed nami ostatni przed odcinkami finałowymi etap dwójkowego talent-show. W Nokaucie zaśpiewa 28 uczestników – siedmioro z drużyny każdego trenera. Po występach Urszula Dudziak, Michał Szpak, Tomson i Baron oraz Edyta Górniak podejmą jedną z najważniejszych decyzji – wybiorą po cztery osoby, które będą miały szansę zaprezentować się podczas odcinków finałowych rozpoczynających się już w przyszłą sobotę.


Wybór pomiędzy uczestnikami był niezwykle trudny o czym świadczą łzy, których Edyta Górniak nie była w stanie powstrzymać.

– To jest ogromna odpowiedzialność. Każdy z was zasługuje na to, żeby móc się zaprezentować kolejny raz. Zanim oddamy decyzję w ręce widzów to jest nasza decyzja. I jest to bardzo trudne. Jakkolwiek kocham ten program ten regulamin jest bezlitosny – wyznała zapłakana trenerka.

– Nie jest łatwo, no nie jest łatwo. Ja ją rozumiem… – ze współczuciem i zrozumieniem Urszula Dudziak skomentowała zachowanie Edyty Górniak.

The Voice of Poland 11 – trenerzy: Tomson, Baron, Edyta Górniak, Michał Szpak i
Urszula Dudziak (fot. Jan Bogacz/TVP)

Którzy uczestnicy z drużyn trenerów przejdą do odcinków finałowych jedenastej edycji „The Voice of Poland”? Odpowiedź już dziś o 21:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button