MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids. Tomson: Totalne rakiety. Dawid Kwiatkowski boi się latać samolotem

3. edycja "The Voice Kids"

– To najbardziej wymagająca kunsztu i talentu wokalnego piosenka w tym sezonie „The Voice Kids” – zapowiada sobotni odcinek muzycznego show Baron.

Trzecia edycja muzycznego show z udziałem najmłodszych okazała się rekordowa pod względem chętnych – na precastingi zgłosiło się ich ponad dwa tysiące. Emitowana obecnie odsłona programu ma także najlepszą oglądalność z dotychczasowych oraz najwyższy poziom według trenerów.

– Jestem dumny, że tak zdolni ludzie przychodzą do tego programu podnosząc cały czas jego jakość – wyznał na planie Baron z zespołu Afromental.

The Voice Kids 3. Bitwa – Afromental: drużyna Tomsona i Barona. Natalia Wawrzyńczyk, Lizaveta Misnikova i Eliza Xerxa (fot. Jan Bogacz/TVP)

W sobotni wieczór na scenie zobaczymy muzyczne Bitwy drużyny Tomsona i Barona. Wśród nich występ Elizy Xerxy, Lizavety Misnikovej i Natalii Wawrzyńczyk. Trio zaśpiewa przebój „Symphony” z repertuaru Clean Bandit i udziałem Zary Larsson.

The Voice Kids 3. Bitwa Afromental: Baron i Tomson (fot. Jan Bogacz/TVP)

– To będzie ostra jazda bez trzymanki. Proponuję wszystkim zapiąć pasy – emocjonował się Baron.
– Totalne rakiety – dodał Tomson.

Już teraz możecie zobaczyć fragment występu tria, który oceniany jest jako jeden z najlepszych w tym sezonie. Cleo także nie ma wątpliwości, że dziewczynkom przyszło zaśpiewać niezwykle wymagający utwór.

– Ogromny szacunek za to, że zmierzyłyście się z tak trudną piosenką – oceniła trenerka.

Czy to właśnie jedna z uczestniczek tego tria będzie miała szansę powtórzyć sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski (fot. Jan Bogacz/TVP)

Dawid Kwiatkowski panicznie boi się latać samolotem

Podróże samolotem są największą traumą trenera „The Voice Kids”. Na planie programu Dawid Kwiatkowi wyznał, że stewardesy i piloci nie mają z nim łatwego życia.

– Latanie samolotem jest najgorsze na świecie – powiedział Dawid Kwiatkowski podczas nagrań emitowanej właśnie edycji „The Voice Kids”.

W materiale wideo, który możecie zobaczyć już teraz, trener muzycznego programu TVP2 opowiedział o najgorszych momentach podczas podróży samolotem. „Spadam, nie żyję, koniec kariery” – najczarniejsze myśli pojawiają się w głowie muzyka za każdym razem, gdy na pokładzie zapala się kontrolka informująca o konieczności zapięcia pasów. Osobami, które w przestworzach muszą sobie radzić z panicznym strachem Dawida jest personel pokładowy.

– Pani stewardesa jest wzywana średnio raz na dwie minuty – wyjawił trener „The Voice Kids”.

Cleo, Tomson i Baron nie kryli zaskoczenia słysząc wyznanie Dawida. Widząc uśmiechy na ich twarzach Dawid przestrzegł ich…

– Nie życzę, żebyś spotkał mnie na pokładzie – oznajmił wokalista, którego już w sobotę o godzinie 20:05 będziemy mogli oglądać w kolejnym odcinku „The Voice Kids”.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button