MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids. Nieziemski głos! Czy 13-letni Nikodem zostanie nowym idolem młodego pokolenia? Wideo

Szok!

Tak zaciętej walki trenerów o uczestnika w historii „The Voice Kids” jeszcze nie było!

Zachowanie Cleo, Nataszy Urbańskiej oraz Tomsona i Barona doprowadziło 13-latka do łez!

The Voice Kids. Nikodem Pajączek (fot. Jan Bogacz/TVP)

W kolejnym odcinku talent show z udziałem muzykalnych dzieci pojawił się 13-letni Nikodem Pajączek z Chodzieży, który swoją wersją utworu „Daylight” Davida Kushnera, zaskoczył wszystkich! W naszym wideo możecie zobaczyć fragment wyjątkowego występu Nikodema, który odwrócił wszystkie fotele w zaledwie kilka sekund.

The Voice Kids. Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

Trenerzy zdumieni i zachwyceni niezwykłą barwą głosu nastolatka, jego wyjątkową wrażliwością, rzadko spotykaną w tymi wieku dojrzałością oraz techniką wokalną, jednogłośnie zakomunikowali, że Nikodem Pajączek posiada wszystkie atuty, aby stać się idolem młodego pokolenia! Pochlebne opinie były jedynie wstępem do zaciętej walki o uczestnika jakiej dotąd widzowie „The Voice Kids” nie widzieli! Trenerzy wspinali się na trenerskie fotele, próbowali zagłuszyć pozostałych i przekrzykiwali się, aby Nikodem wybrał właśnie ich na swoich mentorów.

The Voice Kids. Natasza Urbańska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Niezwykle pochlebne opinie i żywiołowe zachowanie trenerów programu zaskoczyło Nikodema do tego stopnia, że nie był w stanie powstrzymać napływających do oczu łez.

The Voice Kids. Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Od pierwszej edycji oglądałem Voice’a i zawsze sobie wyobrażałem, że tutaj stanę. No i jest właśnie ten dzień, kiedy tutaj stoję – mówił wzruszony 13-latek.

The Voice Kids. Tomson i Baron (fot. Jan Bogacz/TVP)

Tomson, słysząc te słowa, dał jasno do zrozumienia co sądzi o talencie 13-latka.

– Czekamy na ciebie dobre 6 lat. Czekaliśmy, wyczekaliśmy i się doczekaliśmy – zakomunikował trener.

Warto dodać, że Nikodem Pajączek od lat z wielkim zaangażowaniem rozwija swoje umiejętności wokalne. Zaczął śpiewać już jako 6-latek. Obecnie szlifuje swój głos w Chodzieskim Domu Kultury i regularnie prezentuje swój talent na różnorodnych koncertach – od występów ulicznych, przez kościelne chóry, aż po apele szkolne. W szkole, pełniąc funkcję zastępcy przewodniczącego samorządu uczniowskiego, angażuje się również w organizację i prowadzenie imprez szkolnych.

The Voice Kids. Nikodem Pajączek (fot. Jan Bogacz/TVP)

Poza muzyką, Nikodem ma wiele innych pasji. Uczy się gry na pianinie, zgłębia wiedzę o nagłośnieniu, jest zapalonym rowerzystą i miłośnikiem jazdy na hulajnodze. Nie brakuje mu też czasu na troskę o domowych pupili – psa i dwie kotki. Jego największym marzeniem jest międzynarodowa kariera, a udział w siódmej edycji „The Voice Kids” może okazać się pierwszym krokiem do realizacji tego celu.

The Voice Kids. Nikodem Pajączek (fot. Jan Bogacz/TVP)

Do którego z trenerów zdecyduje się pójść Nikodem Pajączek? Widzowie poznają odpowiedź już dzisiaj o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button