POZOSTAŁE

The Voice Kids 4. Cleo, Dawid Kwiatkowski i Tomson o pierwszych porażkach w talent show [WIDEO]

"The Voice Kids"

Dzisiaj są znani i kochani przez miliony Polaków.

Ale początki ich karier nie należały do najłatwiejszych o czym Cleo, Dawid Kwiatkowski i Tomson opowiadają w wideo.

Podczas nagrań kolejnych Przesłuchań w Ciemno, które widzowie zobaczą już w najbliższy weekend, trenerzy programu postanowili podzielić się przemyśleniami na temat pierwszych kroków na drodze do muzycznej kariery. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson z zespołu Afromental, podobnie jak dzieciaki z „The Voice Kids”, walczyli o spełnienie muzycznych marzeń w talent show.

Cleo próbowała swoich sił w programie „X Factor”, ale niestety odpadła na etapie castingów. Tomson był o krok od wejścia do odcinków finałowych czwartej edycji „Idola”. Konkurencja okazała się jednak zbyt silna i wokalista musiał pożegnać się z programem. Dawid Kwiatkowski, najmłodszy trener „The Voice Kids”, próbował swoich sił w „Must Be The Music”. Jurorzy nie uwierzyli w niego i nie przepuścili do kolejnego etapu talent show.

Dziś trenerzy muzycznego talent show TVP2, postanowili odnieść się do wydarzeń sprzed lat.

The Voice Kids 4. Cleo (fot. Natasza Młudzik/TVP)

– Potrzebowałam przechorować dwa, trzy dni – wyznała Cleo.

– Było ciężko. W ogóle nie chciało mi się gadać. Było smutno i przykro, że to się już kończy, że następny etap jest taki fajny, a mnie w nim nie będzie – zdradził Tomson.

– Miałem tak samo. Tym bardziej, że tam się tyle działo. Światła, scena… – dodał Dawid Kwiatkowski.

Mimo pierwszych zawodowych potyczek, żadne z nich się nie poddało, a jeszcze bardziej zaczęło walczyć o marzenia, które w końcu udało się im spełnić i są dziś w miejscu, o którym zawsze marzyli.

The Voice Kids 4. Baron i Tomson (fot. Natasza Młudzik/TVP)

Przed widzami kolejny muzyczny weekend z „The Voice Kids”. W piątek o godzinie 20:35 zobaczą przedostatnie Przesłuchania w Ciemno czwartej edycji talent show. W sobotę o 20:00 poznamy już wszystkich uczestników, którzy zmierzą się na muzycznej scenie w etapie Bitwy.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button