FILM I SERIALE

Sztuka „Mayday” przenoszona na ekran. Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz na planie filmowym [ZDJĘCIA]

Film "Mayday"

Jeden mężczyzna, dwie żony i setki kłopotów, w których nie pomoże żadne „mayday” ani „S.O.S”!

Jedna z najlepszych komedii świata nareszcie na wielkim ekranie w rewelacyjnej polskiej obsadzie. „Mayday” to przezabawny film twórców przebojowej serii „Planeta Singli” oraz współscenarzystki hitów „Lejdis” i „Śniadanie do łóżka”.

W rolach głównych niezawodna komediowa obsada: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Andrzej Grabowski, Adam Woronowicz oraz wielu innych. Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway, a w samej Polsce wystawiana była tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach na terenie całego kraju.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z planu filmowego, który miał miejsce na krakowskim Rynku Głównym, przed Bazyliką Mariacką.

O filmie „Mayday”

MAYDAY – premiera 31.01.2020

Gatunek: komedia

Reżyseria: Sam Akina („Planeta Singli” 2 i 3)

Scenariusz: Sam Akina („Planeta Singli” 1-3), Jules Jones („Planeta Singli” 1-3), Wojtek Pałys („Słaba płeć?”, „Kamienie na szaniec”), Hanna Węsierska („Lejdis”, „Śniadanie do łóżka”, „Jak się pozbyć cellulitu”)

Obsada: Piotr Adamczyk („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Listy do M. 3”, „Wkręceni”, „Och, Karol 2”), Anna Dereszowska („Porady na zdrady”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”), Weronika Książkiewicz („Planeta Singli” 1-3, „Disco Polo”), Andrzej Grabowski („Polityka”, „Narzeczony na niby”, „Listy do M. 3”), Bartosz Porczyk („Planeta Singli 2”, „Volta”), Adam Woronowicz („7 uczuć”, „Baby są jakieś inne”, „Pitbull. Ostatni pies”)

Janek Kowalski (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… jest mężem Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Janek jednak kocha je równie mocno – jedna go wspiera, a druga sprawia, że ​​czuje się jak mężczyzna. Pewnego dnia zdarza mu się nieoczekiwany wypadek. Paniczna ucieczka ze szpitala, grupa bandytów żądająca zawrotnej sumy pieniędzy oraz depczący mu po piętach policjant (Andrzej Grabowski), to nic w porównaniu z tym, co może się stać z życiem Janka, jeżeli którakolwiek z jego ukochanych dowie się o podwójnym małżeństwie. Z pomocą przychodzi mu dawny znajomy – Staszek (Adam Woronowicz). Wspólnie wyruszają w podróż, która nie może skończyć się dobrze. Lawina zdarzeń, pomyłek i niewyobrażalnych zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Małe kłamstewka będą miały kolosalne skutki!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button