MUZYKAPOZOSTAŁE

Szok! Pierwszy raz w polskim The Voice Kids. 11-latek wielkim objawieniem 6. edycji! [WIDEO]

Rozrywka

– Nie było tego jeszcze nigdy w żadnym The Voice Kids – mówił podekscytowany Tomson, kiedy usłyszał Filipa Płażalskiego, uczestnika sobotniego odcinka talent show.

Dotychczas na scenie „The Voice Kids” wystąpiło ponad 400 uczestników, wyśpiewując łącznie niemal 800 piosenek. Jednak dopiero w sobotnim odcinku usłyszymy głos, jakiego w polskiej edycji programu jeszcze nie było. Filip Płażalski z Drawska Pomorskiego ma zaledwie 11 lat, a już zachwyca swoimi wokalnymi umiejętnościami. Nastolatek prezentując na scenie utwór „When You Wish Upon A Star” Cliffa Edwardsa, zaskoczył wszystkich operowym głosem.

– Klasykę mamy. Kurczę, w tym wieku! Nie było tego jeszcze nigdy w żadnym The Voice Kids. I to dobrą klasykę, nie taką udawaną – zachwycał się występem Filipa Płażalskiego Tomson.

The Voice Kids. Baron i Tomson (fot. Jan Bogacz/TVP)

Nie tylko wokalista Afromental był urzeczony talentem 11-latka. Słysząc głos chłopca Cleo odwróciła swój fotel w błyskawicznym tempie, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Skąd narodził się pomysł na śpiewanie techniką klasyczną?

– To się wzięło głównie z Eurowizji Junior 2019. Melanie Garcia śpiewała piosenkę operową i to mnie tak zachwyciło, że zapragnąłem śpiewać tak samo – powiedział Filip, który od trzech lat uczęszcza na indywidualne lekcje śpiewu w Drawsku Pomorskim.

Co ciekawe, oprócz śpiewu Filip Prażalski ma jeszcze jedną wielką pasję – od ponad sześciu lat trenuje Kyokushin.

Cały występ Filipa będziemy mogli zobaczyć w „The Voice Kids” już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button