POLSKA

Świnoujście. Ksiądz oskarżany o pedofilię rzucił się pod pociąg. „Masturbował się przy mojej córce”

Zachodniopomorskie

Salezjanin ksiądz Piotr Z. popełnił samobójstwo.

Jest oskarżany o pedofilię.

Szczecińska radna Koalicji Obywatelskiej Dominika Jackowski napisała (pisownia oryginalna):

„Mama małej dziewczynki powiedziała mi w rozmowie że ksiądz masturbował się patrząc na jej córkę. Tak też zeznała policjantom. Policja tymczasem utrzymuje, że masturbacja była ale nie w obecności dziecka. Ktoś mi to może wytłumaczyć?”


W Świnoujściu zatrzymano mężczyznę, który masturbował się na plaży. Policjanci ukarali go mandatem.

Jackowska dodała: „Na zdjęciu Ksiądz Piotr Z., katecheta w SP16 oraz przedszkolu odpowiedzialny za przygotowanie do I Komunii św. i bierzmowania w parafii MB Różańcowej na Gumienicach. Tłumaczył się, że podnieca go widok fal. Podobno ukarany tylko mandatem”.

Świnoujście. Ksiądz oskarżany o pedofilię (fot. Dominika Jackowski/Twitter)

Katarzyna Godziba napisała:

„Pedofil ksiądz ze Szczecina! Masturbował się przy mojej córce! Rodzice bądźcie czujni. Do czasu przyjazdu policji został zatrzymany przeze mnie i jednego z przechodniów. Policji powiedział, że podniecił się na widok morza. Udostępniam zdjęcie tej k…y”.


Policja twierdzi, że takie zdarzenie miało miejsce, ale nie było ono związane z dzieckiem.

Duchowny w sobotę rzucił się pod pociąg.

Salezjanie wydali oświadczenie:

„W związku z wydarzeniami, o których poinformowano na portalu społecznościowym Facebook, dotyczącymi osoby naszego współbrata ks. Piotra Z. informujemy, iż sprawa została zgłoszona Policji i przekazana kompetentnym organom.

Przełożony Inspektorii św. Wojciecha z siedzibą w Pile został o sprawie poinformowany i trwa proces wyjaśniający.

Na chwilę obecną nie posiadamy więcej informacji w tej sprawie. Zapewniamy o gotowości do współpracy z odpowiednimi służbami, jak również, że zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu tej sytuacji.

ks. Krzysztof Rudziński SDB
rzecznik prasowy Inspektorii PLN.”

Potem dodano:

„Z żalem informujemy, że w sobotę 19 sierpnia 2023 r., w 57. roku życia, zmarł ks. Piotr Ziółkowski SDB, współbrat ze wspólnoty pw. Matki Bożej Różańcowej w Szczecinie.”

Jest to niesamowite, że prawica i osoby komentujące tę sprawę bronią pedofilów. Polska to chory kraj…

Zaczekajmy najpierw na zakończenie śledztwa.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

3 komentarzy

  1. Na YouTube u siostry Bruny od Maryji jest info, że nowy kardynał prefekt kongregacji nauki wiary nie kryje się ze swoim homo związkiem z innym biskupem. I razem fotografują się na plaży bez koszulek i przytulają. A w Polsce nadal Rydzyk i średniowiecze. Ale już niedługo będą zmieniać interpretacje na temat masturbacji i seksu analnego.

  2. Został zaszczuty niewinny człowiek, tylko dlatego, ze był księdzem a więc odprawiał Mszę Świętą i mógł pojednać wielu ludzi z Bogiem w Sakramencie Pokuty oraz Sakramencie Eucharystii. Nikt nigdy nie pokona Boga. Nie ma sensu walczyć też z Kościołem, gdyż Jezus Chrystus, Syn Boży powiedział około 2000 lat temu, gdy Kościół rozwijał się, że bramy piekielne go nie przemogą. Podczas licznych ataków na Kościół Katolicki w Polsce, nie jestem w stanie pojąć jak tysiące ludzi skazuje się na zatracenie poprzez apostazję i inne wszelkie odrzucenie Sakramentów Pokuty i Pojednania oraz Eucharystii. Życie ziemskie jest krótkie, nawet jeśli trwa osiem, dziewięć czy dziesięć dekad. Warto zadbać o swoje dusze powierzając je Bogu, Stwórcy rodzaju ludzkiego i całego świata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button