POLSKA

Świnoujście. Fort Gerharda – Muzeum Obrony Wybrzeża. Kamery nagrały miłosne igraszki

Zachodniopomorskie

Kamery monitoringu Muzeum Obrony Wybrzeża w Świnoujściu już kilka razy nagrały jak pary uprawiają seks wśród eksponatów.

Tak oto pracownicy Fort Gerharda – Muzeum Obrony Wybrzeża poinformowali o tym zdarzeniu:

„Uprzejmie uprasza się naszych Gości … jak to napisać… no prosimy ars amandi nie w muzeum!

Muzeum od pewnego czasu wyposażone jest w kamery! A te gdyby mówiły….

Rozumiemy, że wyjątkowe eksponaty, ba mundurowa obsługa potrafią przyprawić o dreszcze, EKSCYTACJE i podniecenie! A na miłość boską. Kochani – szczególnie Ci z gorącą krwią – jest tyle miejsce do zabawy w okolicy….

Zakochani Goście prosimy o zrozumienie – większość eksponatów w naszym muzeum to przedmioty „urodzone” wiele lat temu i obyte w całkowicie innych normach obyczajowych. Konserwatywne, ba wręcz ortodoksyjne i wstrzemięźliwe. Nie narażamy je na dyskomfort!

Warto przypomnieć, że muzealny monitoring został wyposażony niedawno w dobrej jakości kamery i rejestrator – zapisy przed skasowaniem są przeglądane, a przecież nie wszyscy zarejestrowani kamerami chcą, by ich miłosne uniesienia oglądały osoby postronne.

PS

A co do miłosnych igraszek – może jednak warto pospacerować w kierunku dzikich plaż, których na świnoujskim prawobrzeżu nie brakuje? Kamery mamy na razie tylko w muzeum, baraku reflektora i ekspozycji elementów z wraku. W kazamatach, kaponierach nie.”

Za nieobyczajny wybryk w miejscu publicznym przewidziana jest kara aresztu do 30 dni i grzywna do 1,5 tysiąca złotych.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button