FESTIWALEKONCERTYMUZYKA

Skunk Anansie z teledyskiem „This Means War” z Pol’and’Rock Festival [WIDEO]

Skunk Anansie na Pol’and’Rock Festival 2019

Jedną z gwiazd ostatniego Pol’and’Rock Festival było świętujące 25-lecie istnienia Skunk Anansie.

Dziś przedstawiony został teledysk do utworu „This Means War”, zarejestrowany właśnie podczas tego niezwykłego koncertu kapeli w Kostrzynie nad Odrą.

Występ Skunk Anansie pod Dużą Scenę Pol’and’Rock Festival przyciągnął prawdziwe tłumy. Wyjątkowy koncert świętującej 25. rocznicę istnienia grupy, zorganizowany na 25. edycję Najpiękniejszego Festiwalu Świata, a dodatkowo w dniu urodzin wokalistki, Skin, to moment, który nie tylko fani angielskiej grupy zapamiętają na długo.

Dziś, zaledwie kilka dni po tym, gdy Skunk Anansie ogłosiło szczegóły tegorocznej trasy koncertowej, na stronie Kerrang!, jednego z najważniejszych mediów skupionych na muzyce rockowej i metalu, pojawił się teledysk do utworu „This Means War”.

Materiał zarejestrowany podczas koncertu na Pol’and’Rock Festival

Przypomnijmy sobie koncert Skunk Anansie na Pol’and’Rock Festival

– To był największy występ na naszej karierze i wyszło tak, że wypadł w moje urodziny. To dziwne uczucie, gdy setki tysięcy ludzi śpiewa ci sto lat. Gdy zorientowałam się co się dzieje, to był moment WOW – powiedziała Skin.

– Jako homoseksualna, czarnoskóra kobieta muszę zadeklarować – my zatroszczymy się o Was, Wy zatroszczcie się o nas. Musimy otoczyć naszą społeczność pozytywnym podejściem i tolerancją wobec wszystkich, ok? Jeśli więc widzicie przejaw transfobii i homofobii, co powiecie? Powiecie: NIE. Kiedy widzicie przejaw seksizmu, co powiecie? Powiecie: NIE! Dzięki temu, dzięki nam wszystkim razem możemy zrobić coś pozytywnego, ok? Zatroszczycie się o nas, a my zatroszczymy się o Was. Dedykuję następną piosenkę wszystkim, którzy też się tak czują. Dedykuję ją Wam i temu Festiwalowi, który uczy rzeczy dobrych i pozytywnych w opozycji do podziałów i całego negatywnego podejścia. To dla Was! – tak Skin zapowiadała jeden z utworów na koncercie w Kostrzynie.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button