PIŁKA NOŻNAREPREZENTACJA

Skandal! Mafijna FIFA nie wyrzuca Rosji w rozgrywek

Wojna Rosja - Ukraina

27 lutego wieczorem FIFA oświadczyła, że reprezentacja Rosji ma rozgrywać mecze „u siebie” na neutralnym terenie, bez hymnu i flag.

Sborna ma wtedy nazywać się „Rosyjskim Związkiem Piłkarskim”.

Znana z korupcji FIFA zostawia Rosjan w walce o mundial. Jest to niesłychana kompromitacja tej mafijnej władzy. Ten twór ma ogromny związek z oligarchami z Rosji.


„Najpierw Polska, później Szwecja i Czechy. A to jeszcze nie koniec. Wręcz przeciwnie: jestem pewny, że to dopiero początek. Nadszedł czas, aby świat futbolu stanowczo opowiedział się po stronie niepodległej Ukrainy. Musimy mówić jednym głosem.

Dzisiejsza decyzja FIFA jest dla nas nie do zaakceptowania. W sytuacji wojny na Ukrainie nie interesuje nas gra pozorów. Nasze stanowisko pozostaje bez zmian: reprezentacja Polski NIE ZAGRA z Rosją w meczu barażowym, niezależnie od nazwy rosyjskiej drużyny.

W związku ze skandaliczną decyzją FIFA, PZPN wysłał dziś pismo do wszystkich piłkarskich federacji w Europie. Przedstawiliśmy w nim nasze stanowisko i zachęciliśmy, aby stanęli u naszego boku. Bo tylko zjednoczeni będziemy silni. Żadnej pobłażliwości dla rosyjskiej agresji na Ukrainę!” – napisał Cezary Kulesza na Twitterze.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button