MUZYKA

Sigala, David Guetta i Sam Ryder w nowym teledysku „Living Without You”

Muzyczny świat

Brytyjski DJ, producent i artysta Sigala udostępnia oficjalny teledysk do „Living Without You”.

Singla stworzonego wspólnie z Davidem Guettą i Samem Ryderem, który ukazał się na początku września.

„Living Without You” zgromadził oszałamiającą liczbę 10 milionów streamów w ciągu pierwszych kilku tygodni od premiery. Utwór jest następstwem letniego hitu Sigali „Stay The Night” — wówczas artystę wsparła wokalnie Talia Mar. W teledysku do „Living Without You” Sigala łączy siły z światowej klasy twórcą hitów Davidem Guettą i najważniejszym debiutantem tego roku w Wielkiej Brytanii, Samem Ryderem.

Oficjalny teledysk został wyreżyserowany przez Elliota Simpsona z południowego Londynu i jest zainspirowany klasycznym filmem z wczesnych lat 90. „The Beach”, śledzącym grupę przyjaciół odkrywających zjawiskowy Baleary. Zapierające dech w piersiach ujęcia z lotu ptaka wymieszane z oszałamiającym występem Sama Rydera na tle malowniczych miejsc o wschodzie słońca przenoszą nas z powrotem do niezapomnianego lata.

Muzyczny pionier David Guetta to międzynarodowa ikona. W tym roku wydał już wiele różnych projektów, między innymi remiks „Sweetest Pie” Dua Lipy i Megan Thee Stallion oraz remiks przeboju Kodak Blacka „Super Gremlin”, dzięki któremu zapuścił się dalej w świat hip-hopu. Na zakończenie imponującego pierwszego kwartału wydał „What Does You Do” z Joelem Corrym oraz wielki hit „Crazy What Love Can Do” z Becky Hill i Ellą Henderson. Z ponad 14 miliardami streamów, 50 milionami sprzedanych płyt na całym świecie i dwiema nagrodami Grammy, David Guetta raz po raz udowadnia, dlaczego jest najbardziej cenionym artystą elektronicznym naszego pokolenia.

Błyskawiczny wzrost zainteresowania Samem Ryderem sprawił, że obecny singiel „Space Man” zapisał się w świadomości publiczności dzięki oszałamiającym występom na Eurowizji i Platynowym Jubileuszu Królowej. Piosenka osiągnęła 2. miejsce na brytyjskich listach przebojów. „Space Man” jest obecnie jednym z najlepiej sprzedających się utworów 2022 roku i sprawił, że Sam szybko stał się powszechnie znany. Zdobył 13 milionów obserwujących i 106 milionów lajków na TikToku, a w 2021 roku był największym brytyjskim artystą na platformie.

Sigala jest królem radosnych letnich ścieżek dźwiękowych do słuchania pod błękitnym niebem i pozostaje wierny swojej formie w „Living Without You”. Naładowany wysokooktanową energią, niepowtarzalny wokal Sama Rydera tworzy idealną ścieżką dźwiękową ostatnich zachodów słońca tego lata. Trio tworzy prawdziwą magię. Sigala dodaje: „Miałam takie szczęście, że pracowałam z Samem tuż przed wysłaniem go z Eurowizji w stratosferę; od lat chciałam też pracować z Davidem Guettą, to absolutna legenda. Zrobiliśmy niespodziankę na jednym z koncertów Davida na Ibizie, to było tak wyjątkowe, stać z nimi na scenie i widzieć reakcję publiczności!”.

„Living Without You” jest trzecim tegorocznym wydawnictwem Sigali, po udanych „Melody” i „Stay The Night”. Single przybliżają nas o krok do wypełnionego bangerami, wyczekiwanego drugiego albumu, który ma szansę stać się najważniejszą ścieżką dźwiękową nadchodzącego lata. Debiutancki album „Brighter Days” był najwyżej notowanym debiutem tanecznym 2018 roku, co czyni go przełomowym debiutem z ponad 140 tys. sprzedanych kopii w samej Wielkiej Brytanii.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button