MUZYKA

Seeme z utworem Serce. Zaraża wszystkich swoim optymizmem

Kasia Makowiecka

Czy w naszym zagonionym i pozbawionym punktów odniesienia świecie jest miejsce na normalne uczucie?

Czy w dobie totalnej płynności pojęć i wartości można jeszcze poczuć motyle w brzuchu? Czy potrafimy wyśpiewać zwyczajną miłość?

Seeme w utworze „Serce” wraz z przesympatycznym bandem cieszących się autentycznie graniem młodych muzyków zarazi swym optymizmem każdego.

Za projektem seeme stoi Kasia Makowiecka – kompozytorka i pianistka (a także nauczycielka jogi i tancerka), która na koncie ma występy m.in. na festiwalu Off Camera i Songwriter Łódź Festiwal. Artystka koncertowała także u boku Korteza.

Utwór „Serce” zapowiada nadejście nowego albumu artystki. Seeme, sięgając po ukulele napisała lekki, wakacyjny singiel o tym co jej aktualnie gra w duszy. Uwielbienie do folku i country oraz akustycznych brzmień i tańca możecie usłyszeć już po kilku pierwszych dźwiękach. Artystka oprócz pisania piosenek jest entuzjastką języka francuskiego i uczy jogi.

Jesienią 2018 roku wydała swój pierwszy album pt. „Short Stories That I’m Made Of”, który promowany był przez single „Dżon” oraz „Miracle”. Swoje pierwsze koncerty zagrała m.in. na Festiwalu Filmowym „Off Camera”, supportując trasę Korteza oraz norweskiego songwritera Thomasa Dybdahla. Występowała również na festiwalach takich jak Spring Break Festival w Poznaniu oraz Open’er Festival w Gdyni.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button