FESTIWALEKONCERTYPOZOSTAŁE

Rusza Open’er Festival: TAKE ME THERE. Pharrell Williams dołączył do retransmisji legendarnych koncertów

Open'er Festival 2020: TAKE ME THERE

1 lipca 2020! Dziś miała wystartować 19 edycja Open’era!

Chociaż na wizytę na Lotnisku Gdynia-Kosakowo fanom festiwalu przyjdzie poczekać jeszcze rok, ten dzień i tak jest dla nich wyjątkowy. O godzinie 17:00 na opener.pl startuje Open’er Festival: TAKE ME THERE.

Przez 4 dni pojawią się retransmisje legendarnych festiwalowych koncertów, które odbywały się w Gdyni na przestrzeni ostatniej dekady. Zobaczymy między innymi występy open’erowych headlinerów: Radiohead, Foo Fighters, Kasabian (2010) czy fenomenalnych Queens Of The Stone Age, którzy swój występ na Open’erze wspominają jako „one of the band’s favorite gigs ever”. Przeżyjemy ponownie występy Royal Blood, Jungle, Die Antwoord, The 1975, jednorazową reaktywację Cool Kids Of Death czy deszczowy i niezwykle kolorowy koncert Brodki po wydaniu przełomowego albumu “Granda”.

Nie zabraknie również szczególnych momentów z polskimi mistrzami, których już z nami nie ma: Penderecki//Greenwood oraz Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch.

Program Open’er Festival: TAKE ME THERE (fot. org.)

Natomiast wisienką na torcie są koncerty-niespodzianki. Do wcześniej ogłoszonego line-upu Open’er Festival TAKE ME THERE, dołączyli dziś Pharrell Williams, The Dead Weather, Orbital oraz Diplo.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button