POZOSTAŁE

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zwyciężają 3. edycję Dance Dance Dance

Dance Dance Dance

Trzecia edycja tanecznego show dobiegła już końca.

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, które decyzją widzów zwyciężyły w programie, przekazały 100 000 zł na cel charytatywny.

Dance Dance Dance 3. Roksana Węgiel i Oliwia Górniak (fot. Natasza Młudzik/Waldemar Kompała/TVP)

Za nami finał trzeciej edycji „Dance dance dance”. O zwycięstwo walczyli Roksana Węgiel wraz z przyjaciółką, Oliwią Górniak oraz Staszek Karpiel-Bułecka i aktorka Anna Matysiak. W ostatnim odcinku sezonu każda para zatańczyła dwie choreografie w duecie, a każdy finalista po jednej solówce.

Nie zabrakło ponadczasowych popowych hitów, romantycznych ballad, a nawet musicalowych klasyków. Widzowie mieli również okazję po raz ostatni zobaczyć na parkiecie wszystkie gwiazdy mijającej edycji. Wspólnie z Idą, Joanną i Agustinem zaprezentowali układ do przeboju „Everybody” z repertuaru Backstreet Boys.

Dance Dance Dance 3. Oliwia Górniak, Anna Matysiak, Roksana Węgiel i Stanisław Karpiel-Bułecka (fot. Natasza Młudzik/Waldemar Kompała/TVP)

Zgodnie z tradycją show, zwycięska para została wybrana przez widzów, drogą głosowania SMS. Prowadzący, Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora zaprosili widzów na transmisję na żywo, w trakcie której odczytali finałowy werdykt.

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska – prowadzący 3. edycji (fot. TVP)

Czy jesteśmy gotowi? Musimy to zrobić! – dawkował napięcie Olek Sikora.

Wielkimi zwycięzcami 3. sezonu programu „Dance Dance Dance”, w dniu 15 maja zostają… Roxie i Oliwia! – dokończył, jednocześnie informując finalistów i jury o decyzji widzów.

Zwyciężczynie nie kryły wzruszenia. Odcinek finałowy był podsumowaniem wielogodzinnych prób, licznych wyrzeczeń i starań włożonych w przygotowania do poszczególnych etapów programu.

Często się pojawiały łzy w tym programie – przyznała Oliwia Górniak.

To są takie emocje, to jest nie do opisania, co my teraz czujemy, my jesteśmy całe rozemocjonowane! – potwierdziła Roksana Węgiel, pokazując widzom trzęsące się ręce.

Wygrany duet otrzymał 100 000 złotych do przekazania na wybrany przez siebie cel charytatywny. Kogo postanowiły wesprzeć Roxie i Oliwia?

Wybrałyśmy Fundację pomocy dzieciom z chorobą nowotworową, dlatego, że uważamy, że to naprawdę szczytny cel – tłumaczyła młoda wokalistka.

Fundacja prowadzi ośrodek terapeutyczny dla najmłodszych i wspiera ich w najtrudniejszych chwilach.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button