CIEKAWOSTKI

Robert Korzeniowski pokona 100 kilometrowy dystans w Runmageddonie Global

Runmageddon Kaukaz 2019

Robert Korzeniowski wielokrotny mistrz olimpijski zdecydował się na start we wrześniowej edycji Runmageddonu Global w gruzińskich górach Kaukaz.

Znany, polski sportowiec w kwietniu rozpoczyna przygotowania do startu w tym ekstremalnym wydarzeniu.

Podczas wywiadu przeprowadzonego w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Robert Korzeniowski potwierdził swoją gotowość do startu w ekstremalnym biegu w Gruzji. Już od kwietnia rozpocznie on przygotowania pod okiem trenera Runmageddonu, który wprowadzi go w tajniki biegów przeszkodowych. Czy wystartuje formule z przeszkodami czy też bez nich? Na tę deklarację trzeba będzie jeszcze poczekać. Robert Korzeniowski zainteresowany rozwijającą się dziedziną sportu, chce jak najbardziej podjąć jej wyzwanie. Jadnak, uzależnia swoją decyzję od postępów w leczeniu po poważnym urazie obojczyka.

Jedno jest pewne Robert Korzeniowski pokona 100 kilometrowy dystans Runmageddonu Kaukaz. Będzie on razem z innymi uczestnikami kaukaskiej edycji pokonywać trasy na wysokości niekiedy sięgającej do niemalże 3000 m. n.p.m. zaplanowane w malowniczych górach Gruzji.

Robert Korzeniowski zainteresowany ekstremalnym biegiem z przeszkodami zaprosił podopiecznych klubu sportowego RK Athletics do wzięcia udziału w treningu przygotowującym do Runmageddonu Kids. W sobotę 7 kwietnia około 80 dzieci w wieku szkolnym poznało smak ekstremalnej przygody i trenowało na specjalnym torze przygotowanym z przeszkód prosto z trasy Runmageddon Kids.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button