WROCŁAW

Prezydent Wrocławia Sutryk adoptował porzuconego kota. Zagłosuj i wybierz imię

Prezydent Wrocławia adoptował porzuconego kota

Porzucony przez właścicieli na dworcu PKS kot rasy brytyjczyk znalazł nowy, wyjątkowy dom.

Adoptował go prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Teraz wybiera dla niego imię. Możesz w tym pomóc oddając głos na jego profilu na Facebooku.

– Czteroosobowa rodzina (dwoje dorosłych z dziewczynką i chłopcem) nie mogła zabrać kota na pokład autobusu. Kuweta z kotem (zadbanym i pięknym) została porzucona pomiędzy piętrami. Dzięki szybkiej reakcji ochrony i naszego kasjera, Pana Józefa, zwierzakowi nic się nie stało – relacjonował Krzysztof Balawejder, prezes PKS Polbus.

Potem uroczy czworonóg trafił na badania do weterynarza i dochodził do siebie w zaciszu biura działu księgowości. Sprawą zainteresował się Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia i bez chwili zawahania postanowił adoptować zwierzaka.

– W ostatnich miesiącach zapowiadałem, że we wrocławskim ratuszu będzie mnie wspierał czteronożny towarzysz… i oto i on. Ten mały przyjaciel od poniedziałku zagości w moim gabinecie. Dlatego wspólnie wybierzmy dla niego odpowiednie imię – zachęca wrocławian prezydent.

Propozycje imion dla kota są trzy, to: Wrocek, Ołtaszyn i Borek. Zagłosować możecie na profilu prezydenta Jacka Sutryka w komentarzach. Czas wyrażenie opinii jest do końca niedzieli.
(UMW)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button