POZNAŃ

Poznań. Porwano 14-latkę. Była torturowana i molestowana

Kryminalne

14-latka została porwana przez kobietę i czworo nastolatków.

Policjanci znaleźli dziewczynkę kilkanaście kilometrów za Poznaniem w okolicach Złotnik. Znęcano się nad nią oraz była brutalnie potraktowana. Obecnie znajduje się w szpitalu.

Funkcjonariusze z Poznania zatrzymali wszystkich sprawców.

Kobieta i 17-latek znaleźli się już w prokuraturze. Usłyszeli zarzuty uprowadzenia i pozbawienia wolności, stosowania przemocy w celu zmuszenia do określonego zachowania, zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem oraz utrwalania przy pomocy telefonu komórkowego treści o charakterze seksualnym.

Zatrzymano też troje nastolatków w wieku 13 i 14 lat.

17-latek zostanie potraktowany jak dorosły. Grozi za to do 15 lat więzienia.

O uprowadzeniu nastolatki funkcjonariusze dowiedzieli się w piątek. Do komisariatu Poznań-Północ przyszła matka dziewczyny. Poinformowała, że córka została siłą wepchnięta do samochodu sprzed jednego z marketów na Winogradach.

Jeszcze w piątek znaleziono poszukiwany samochód. W bagażniku znajdowała się porwana dziewczynka.

Miała zgolone brwi i ogoloną część głowy. Była także częściowo rozebrana oraz przypalano ją papierosami. Nastolatka była zmuszana do innych czynności seksualnych.

Nieletni trafią do sąd rodzinny.

Co do motywów uprowadzenia 14-latki prawdopodobnie chodziło o niewielki dług. Spaliła grzałkę w e-papierosie dziewczyny jednego z porywaczy. Ofiara nie oddała długu i dlatego ją porwano.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button