POZNAŃ

Poznań. Hillary Clinton gościem specjalnym Impact’21

Hillary Clinton

Tegoroczna edycja najbardziej prestiżowego wydarzenia gospodarczo-technologicznego w Polsce Impact’21 odbędzie się 27 i 28 października br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Co roku w wydarzeniu biorą udział topowi menadżerowie z największych globalnych firm, decydenci polityczni, wybitni naukowcy oraz światowej klasy eksperci. Podczas konferencji, której gospodarzem jest Grupa MTP, wystąpi była sekretarz stanu i senator Hillary Clinton.

Impact po dwóch sezonach hybrydowej obecności w Warszawie przenosi się do stolicy Wielkopolski. Dwudniowa konferencja organizowana na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się na czterech scenach, na których wystąpi ponad czterystu mówców w szesnastu ścieżkach tematycznych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Hillary Rodham Clinton, była sekretarz stanu i senator reprezentująca stan Nowy Jork, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych oraz kandydatka na prezydenta USA w 2016 r.

– Hilary Clinton na stałe zapisała się w historii światowej polityki – podkreśla Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. – Jest znakomitą prawniczką, która – także w okresie, gdy była Pierwszą Damą – aktywnie działała zawodowo, angażując się w walkę o prawa kobiet. Jako senator, a później sekretarz stanu, była bliską doradczynią prezydenta Stanów Zjednoczonych. Spotkanie z nią będzie dla uczestników konferencji niewątpliwie inspirującym doświadczeniem.

Dyskusji na żywo z sekretarz Clinton będzie mogła wysłuchać jedynie publiczność zgromadzona w Poznaniu.

Hillary Clinton połączy się on-line z publicznością zgromadzoną w Poznań Congress Center 27 października o godz. 11:00. Oprócz godzinnej dyskusji z byłą sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork, tegoroczna edycja Impact’21 skupi się na globalnych trendach związanych z zielonym ładem, transformacją energetyczną, cyfrową przyszłością, rozwojem e-commerce, otwartą bankowością i tematyką women empowerment.

Impact od 2016 jest jednym z największych i najważniejszych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej.
(UMP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button