TRÓJMIASTO

Pomorskie. 40-latek napadł na dziewczynę. Jest poszukiwany

54-letni mężczyzna groził dwójce nastolatków bronią

Policjanci poszukują mężczyzny, który może mieć związek z przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu, do których doszło na terenie powiatu gdańskiego.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, którego wizerunek publikujemy i ma informacje o jego miejscu pobytu, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci poszukują mężczyzny, który może mieć związek z przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu, do których doszło 12 maja 2021r. na terenie powiatu gdańskiego. 40-latek napadł na kilkunastoletnią dziewczynę.

Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy ma 40 lat, krępą budowę ciała, ciemne, krótkie włosy. Ubrany był w spodnie moro i podkoszulkę. Lewą rękę ma owiniętą bandażem.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia i ma informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z Policją pod numerem alarmowym 112.

Pomorskie. 40-latek napadł na dziewczynę. Jest poszukiwany (fot. policja)

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził nastolatkom bronią

Bytowscy policjanci zatrzymali 54-letniego mężczyznę, który groził dwójce nastolatków bronią. Mężczyzna na widok mundurowych próbował uciekać, ale został sprawnie zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Za groźby karalne grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek dyżurny bytowskiej komendy otrzymał zgłoszenie od dwójki nastolatków, że w Bytowie mężczyzna groził im bronią. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Funkcjonariusze w rejonie dworca zauważyli opisanego mężczyznę. 54-latek na widok policjantów próbował uciekać, ale został sprawnie przez nich zatrzymany. Mundurowi sprawdzili jego stan trzeźwości i okazało się, że w organizmie miał prawie dwa i pół promila alkoholu. Przy mieszkańcu Bytowa policjanci ujawnili pistolet gazowy. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Śledczy przesłuchali już mężczyznę i usłyszał on zarzut gróźb karalnych, za które grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button