OLSZTYN

Pijany zasnął na tafli jeziora. Był agresywny i wulgarny

Służby uratowały 30-latkowi życie i zdrowie

Strażacy, ratownicy medyczni i policjanci zostali zaangażowani do zgłoszenia, dotyczącego mężczyzny leżącego na lodzie na jeziorze w Ełku.

Został on bezpiecznie przetransportowany na brzeg – pomoc przyszła na czas i 30-latek nie wymagał hospitalizacji. Jednak cały czas był agresywny i wulgarny. Ostatecznie policjanci zatrzymali go w komendzie do wytrzeźwienia.

Służby interweniowały w sprawie zgłoszenia o śpiącym mężczyźnie leżącym na lodzie na Jeziorze Ełckim. Strażacy bezpiecznie przetransportowali go na brzeg. Jednak mężczyzna był agresywny wobec osób, które ratowały mu życie i chciały mu pomóc.

Dzięki szybkiej reakcji świadków i służb nie doszło do tragedii i właściwa pomoc przyszła na czas. Okazało się, że mężczyzna nie wymaga hospitalizacji.

30-latek był pod wyraźnym działaniem alkoholu, miał problemy z utrzymaniem równowagi. Ponadto cały czas zachowywał się impulsywnie, był wulgarny, agresywny i utrudniał przeprowadzanie czynności służbowych. Nie reagował na polecenia do zachowania zgodnego z prawem.

Policjanci dla jego bezpieczeństwa zatrzymali go w komendzie do wytrzeźwienia. Mężczyzna nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu.

Odpowie za popełnione wykroczenia. Grozi za to kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button