WARSZAWA

Pijany kierowca wiózł pasażera na dachu samochodu. Szokujące nagranie

Mazowieckie

Kierowca, który miał w organizmie 1,5 promila alkoholu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Oprócz tego 20-latek odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci dotarli do nagrania, na którym widać jak mężczyzna przewozi pasażera… na dachu.

Do zdarzenia doszło na początku stycznia. Około godz. 21:30 do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie (Mazowsze) wpłynęło wtedy zgłoszenie, że po miejscowości Sobolew jeździ samochód, którego kierowca przewozi ludzi na dachu. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego na jednej z ulic zauważyli i zatrzymali do kontroli drogowej opisane auto. Za kierownicą siedział 20-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, który jak się okazało był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 1,5 promila alkoholu.


W czasie prowadzonego postępowania policjanci dotarli do nagrania, na którym widać jak 20-latek wiezie pasażera… na dachu. W całej tej historii obaj mężczyźni mieli wiele szczęścia i nie doszło do tragedii.

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy. Kierowca usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Czekają go także konsekwencje za niezgodne z przepisami przewożenie pasażerów i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button