MUZYKAPOZOSTAŁE

Piąta edycja The Voice Kids już wkrótce. Znamy trenerów [WIDEO]

Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron

– Piąta edycja to jest walka – mówi Cleo, która obok Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona po raz kolejny zasiądzie w obrotowych fotelach talent show z udziałem najmłodszych.

Z każdą kolejną edycją, dzięki uczestnikom „The Voice Kids”, polska scena muzyczna nabiera młodzieńczych rumieńców. W najnowszej edycji programu, który widzowie będą mogli oglądać od 26 lutego w każdą sobotę, zobaczymy nieodkryte jeszcze muzyczne perełki w wieku 8-14 lat.

Podczas pierwszego etapu – Przesłuchań w Ciemno, na scenie wystąpi ponad 70 charyzmatycznych wykonawców, którzy mimo młodego wieku potrafią skraść serca i porwać tłumy. Do Bitew przejdzie 54 uczestników, po 18 w drużynie każdego trenera. Sześcioro uczestników z każdego teamu zaśpiewa ponownie w Sing Off, a troje z nich przejdzie do Wielkiego Finału, gdzie rozpocznie się ostateczna muzyczna walka o statuetkę piątej edycji „The Voice Kids” i 50 tysięcy złotych.

Najnowsza edycja będzie wyjątkowa nie tylko pod względem głosów, które usłyszmy. Trenerzy nie ukrywają, że piąta odsłona „The Voice Kids” jest dla nich najważniejszym egzaminem, w którym każdy chce otrzymać najwyższą notę.

– Każdy z nas ma po jednej wygranej więc w studiu naprawdę czuć, że każdy chciałby tę edycję wygrać – mówi Dawid Kwiatkowski, który w trzeciej edycji doprowadził na szczyt Marcina Maciejczaka.

The Voice Kids 5 – Dawid Kwiatkowski (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Nie będę ukrywać, że jesteśmy tutaj jak jedna wielka rodzina. Natomiast piąta edycja to jest walka – ocenia Cleo, której podopieczna AniKa Dąbrowska wygrała drugą odsłonę programu.

The Voice Kids 5 – Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Bitwę mistrzów czas zacząć – ogłasza Tomson, który wspólnie z Baronem doprowadzili do zwycięstwa Sarę James, uczestniczkę czwartej edycji „The Voice Kids”.

The Voice Kids 5 – Baron i Tomson (fot. Jan Bogacz/TVP)

I to właśnie troje wspomnianych zwycięzców „The Voice Kids” oficjalnie otworzy piątą odsłonę popularnego show śpiewając singiel „Lecę” powstały specjalnie na tę okazję. W pierwszym odcinku nie zabraknie również zwyciężczyni pierwszej edycji – Roksany Węgiel, która wykona swój przebój „Korona”.

Niezmiennie w roli prowadzących „The Voice Kids” zobaczymy Idę Nowakowska oraz Tomasza Kammela.

Premiera piątej edycji „The Voice Kids” już od 26 lutego o godzinie 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button