MUZYKA

Paloma Faith powraca z nowym teledyskiem „How You Leave A Man”

Muzyka na świecie

Przygotowując się do kolejnego rozdziału w swojej karierze, brytyjska gwiazda Paloma Faith powraca z nowym singlem i teledyskiem „How You Leave A Man”.

Artystka już 16 lutego zaprezentuje album „The Glorification of Sadness”. Dobrą wiadomością podzieliła się na początku tygodnia.

Singiel „How You Leave A Man” to pierwszy przedsmak nadchodzącego albumu, wyprodukowany przez wielokrotnie nagradzanego producenta i kompozytora Martina Wave’a oraz napisany wspólnie z JKashem, Andrew Wellsem, Ellie King i Charlie’em Puthem.

Przepełniony pewnością siebie i siłą „How You Leaave A Man” wciąga słuchaczy już od pierwszej sekundy i do samego końca utrzymuje w napięciu. To opowieść o potrzebie zakończenia związku i skupieniu się na własnym szczęściu. Utwór bez wątpienia zadomowi się na listach przebojów.

Album „The Glorification of Sadness” to jednak coś więcej niż album o związkach. To świętowanie odnalezienia drogi powrotnej, odzyskanie siły – nawet w przypadku niepowodzeń – i wzięcie odpowiedzialności za własne szczęście. Krążek zapowiada się na najbardziej osobisty album Palomy w dotychczasowej dyskografii.

To pierwsza nowa muzyka Palomy od czasu wydania jej piątego albumu studyjnego „Infinite Things” w listopadzie 2020. Artystka po raz pierwszy w karierze została producentką wykonawczą. Album został wyprodukowany przez urodzonego w Szwecji Martina Wave’a, który zasłynął już w hollywoodzkiej przestrzeni filmowej. Jego produkcja szybko sprawiła, że został stałym elementem płyty. Znaleźli się na niej także tacy współpracownicy, jak Chase & Status, Kojey Radical, Maverick Sabre, Lapsley, MJ Cole, Fred Cox, Amy Wadge, Liam Bailey i Jaycen Joshua.

Aby uczcić nową erę, Paloma uda się w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Irlandii, która obejmie 26 koncertów.

Paloma Faith ciężko pracowała w ostatnich latach. Wydała pięć albumów, a jej kwitnąca kariera aktorska obejmuje rolę Bet Sykes w serialu „Pennyworth” (prequelu „Batmana”), a także Florence De Regnier w „Niebezpiecznych związkach”.

Paloma Faith na dobre przejęła kontrolę nad swoją karierą. Album „The Glorification of Sadness” jest już dostępny w przedsprzedaży. Premiera 16 lutego.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button